خرید بریکت نرمه آهن اسفنجی

خرید بریکت آهن اسفنجی جهت استفاده به عنوان شارژ اولیه کوره های ذوب انجام می گیرد. نرمه آهن اسفنجی طی فرآیند بریکت سازی تبدیل به بریکت نرمه آهن اسفنجی می شود. نرمه در مرحله سرند از آهن اسفنجی جدا می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید بریکت آهن اسفنجی با توجه به امکان استفاده از آن در ترکیب با آهن قراضه در کوره های القایی و قوس الکتریکی، رونق یافته است. مزایای استفاده از بریکت نظیر:

  • ارزان تر بودن قیمت بریکت آهن اسفنجی
  • یکنواخت تر بودن شارژ کوره
  • محافظت و عمر بیشتر نسوزهای کوره
  • و …

سبب این رونق در خرید شده است.

بریکت آهن اسفنجی خود دارای انواع بریکت گرم آهن اسفنجی و بریکت نرمه آهن اسفنجی است. از مزیت های بریکت نرمه آهن اسفنجی امکان افزودن عناصر آلیاژی به بریکت در مرحله تولید به سفارش خریدار است.

فروش بریکت آهن اسفنجی

فروش بریکت آهن اسفنجی در نوع بریکت سرد آهن اسفنجی در دو کیفیت گرید یک و دو که دارای عیار و درصد متالیزاسیون متفاوت نسبت به هم هستند، توسط شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد.

درصد آهن توتال در بریکت آهن برای نوع گرید یک در محدوده 85 الی 88 درصد است. درصد متالیزاسیون نیز 90 درصد برآورد شده است. درصد آهن فلزی یا fe metal مورد مهمی است که در برگ آنالیز محصولات چه بریکت آهن و چه آهن اسفنجی مورد اشاره قرار می گیرد.

درصد ناخالصی ها نظیر درصد فسفر، گوگرد، آلومینا و … نیز باید در گزارش آنالیز محصول مشخص باشد. چنانچه عناصر آلیازی به محصول اضافه شده است در کنار اعلام درصد کربن محصول باید مورد اشاره قرار بگیرد. برای رویت برگ آنالیز بریکت سرد آهن اسفنجی موجود شرکت می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما