فروش بریکت آهن اسفنجی سرد درجه یک

فروش بریکت آهن اسفنجی در دو نوع بریکت سرد آهن اسفنجی و بریکت گرم آهن اسفنجی انجام می گیرد. در فروش علاوه بر تفاوت در نوع، عیار بریکت نیز باید مشخص باشد. به عنوان مثال بریکت سرد آهن اسفنجی بر اساس درصد خلوص آهن و درصد متالیزاسیون، در دو گرید یک و دو دسته بندی می شود.

فروش بریکت آهن اسفنجی با توجه به مزیت هایی که در استفاده از آن هم در خط تولید و هم در مسئله حمل و نقل و انبارداری وجود دارد، رو به رونق است. هر دو نوع بریکت آهن اسفنجی از نظر دپو و حمل و نقل ایمن تر از آهن اسفنجی هستند. همانطور که می دانید انبار داری همچنین حمل و نقل اهن اسفنجی به دلیل احتمال اشتعال و اکسیداسیون آن، اندکی دشوار است. با تبدیل شدن آهن اسفنجی به بریکت می توان حمل و نقل و انبارداری این محصول را ساده تر نمود.

خرید بریکت آهن اسفنجی جهت صادرات

اخیرا تولید بریکت آهن اسفنجی در هر دو نوع بریکت سرد آهن اسفنجی و بریکت گرم آهن اسفنجی در ایران توسعه یافته است. بنابراین صادرات آن و مصرف داخلی در بین شرکت ها نیز افزایش داشته است. اخیرا میزان درخواستی ما (شرکت اهن و فولاد سیمرغ) که از سوی شرکت های داخلی جهت خرید بریکت آهن اسفنجی دریافت نموده ایم، نسبت به قبل رشد مثبت دارد. در حوزه صادرات نیز درخواست خرید به دلیل توسعه خطوط بریکت زنی در ایران رو به افزایش بوده به عنوان مثال درخواست هایی از سوی کشورهای مختلف از جمله ترکیه جهت خرید بریک آهن اسفنجی دریافت نموده ایم.

قیمت بریکت سرد آهن اسفنجی

بریکت سرد آهن اسفنجی آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ در دو گرید عرضه می شود. بریکت سرد آهن اسفنجی گرید یک که دارای عیار بعبارتی درصد آهن 88 الی 90 درصد است. و بریکت سرد آهن اسفنجی گرید دو که با درصد آهن توتال در حدود 86 و درصد اهن متال 70-72 درصد مورد عرضه قرار می گیرد.

آنالیز بریکت سرد آهن اسفنجی گرید یک را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Cold briquetted iron
Detail Item
88-90 % Fetotal
78-80 % Fematal
90 % Metallization
1.5 % Carbon
0.03% max Phosphorous (P)
0.04 % max Sulphur (S)
8.5 % max (MgO is adjustable due to customer demand) Total gangue (CaO+MgO+Al2O3+…)
3.7-4 Apparent density (tons/m3)
25-45-35 Size (mm)
4 % max Under size at loading port
450-500 Compressive strength (kg/piece)
3.9 Density

 

برای دریافت آنالیز بریکت سرد آهن اسفنجی گرید دو نیز میوانید از مسیرهای ارتباطی زیر با واحد فروش شرکت تماس بگیرید. جهت استعلام قیمت روز و ثبت سفارش خرید نیز نیاز است درخواست خود را با جزئیات خریدتان برای ما ارسال نمایید.

خرید بریکت گرم آهن اسفنجی

نکه قابل ذکر در خصوص خرید بریکت گرم آهن اسفنجی، فروش مزایده ای محصول است. جهت خرید این محصول نیاز است در مزایده فروش شرکت نمایید. لینک آگهی مزایده و مراحل خرید این محصول را در مقاله ” بریکت گرم آهن اسفنجی” به طور مفصل بیان کرده ایم. می توانید مورد بررسی قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما