فروش کنسانتره سنگ آهن

فروش کنسانتره سنگ آهن در دو بخش انجام می گیرد. فروش کنسانتره آهن به واحدهای گندله سازی فعال در بازار داخلی و فروش آن جهت صادرات کنسانتره سنگ آهن به بازار دیگر کشورها.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش کنسانتره سنگ آهن به طور مستقیم به واحدهای ذوب و فولادسازی به دلیل عدم قابلیت استفاده آن در فرآیند ذوب، انجام نمی گیرد. ریز بودن و شکل پودری کنسانتره سنگ آهن سبب شده قابلیت استفاده در کوره جهت ذوب را نداشته باشد. بنابراین نیاز به یک مرحله فرآوری دیگر جهت آگلومره شدن دارد. این فرآوری تحت عنوان گندله سازی انجام می گیرد. در حقیقت مهمترین مصرف کننده کنسانتره سنگ آهن، واحدهای گندله سازی هستند.

فروش گندله سنگ آهن

سنگ آهن پس از خردایش و آسیاب شدن در مرحله کنسانتره سازی تحت فرآیند تغلیظ و پرعیار سازی قرار می گیرد. لذا فرآورده حاصل از این مرحله، سنگ آهن با دانه بندی ریز ولی درصد ناخالصی کم است. اغلب درصد خلوص کنسانتره سنگ آهن در محدود 65 الی 69 درصد قرار دارد.
کنسانتره سنگ آهن به دست آمده همانطور که در بالا اشاره کردیم تحت فرآیند گندله سازی تبدیل به گندله سنگ آهن با درصد خلوص مشابه کنسانتره ولی سایز درشت تر می شود که قابل استفاده در واحدهای ذوب مجهز به کوره بلند و کنورتور می باشد.

صادرات کنسانتره سنگ آهن

البته بخشی از کنسانتره سنگ آهن تولید شده در واحد های کانه آرایی کشورمان، مورد صادرات قرار می گیرد. کشور چین یکی از بازار های هدف اصلی در صادرات کنسانتره سنگ آهن ایران است.
کنسانتره سنگ آهن با خلوص 64.5 الی 68 درصد توسط شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش و صادرات است. لطفا در ارائه درخواست خریدتان، جزئیات کامل خرید را در قالب درخواست رسمی برای ما ارسال نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما