آخرین قیمت کنسانتره سنگ آهن 67 درصد – نرخ جدید

نرخ جدید و آخرین قیمت کنسانتره سنگ آهن 67 درصد به تاثیر شرایط حاکم بر بازار جهانی و حوادثی که بر روند تامین و تقاضای محصولات سنگ آهن و کنسانتره می افتد، مشخص می شود. شرای طگاهی چنان است که حجم تقاضا بر میزان عرضه پیشی می گیر، لذا روند صعودی را بر قیمت ها رقم می زند.

قیمت لحظه ای سنگ آهن

قیمت لحظه ای سنگ آهن

قیمت لحظه ای سنگ آهن چه صعودی و چه نزولی باشد، متاثر از حوادثی است که بر بازار تولید و تجارت این محصول حاکم است. به عنوان مثال کاهش عرضه طی ماه های اخیر به دلیل مشکلات به وجود آمده برای بزرگترین تولید و صادرکنندگان یعنی شرکتت واله برزیل، شرکت ریوتینتو، شرکت بی اچ پی و اخیرا نیز شرکت بروکوتا، سبب ایجاد سیر صعودی بر قیمت ها شده است.
نمودار تغییرات قیمت ها را برای ماه های اخیر را مشاهده می کنید:

کنسانتره آهن خرید و فروش

خرید و فروش کنسانتره آهن نیز همانند سنگ آهن و گندله، دچار همین افزایش قیمت شده است. آخرین نرخ قیمت که بررای قیمت کنسانتره سنگ آهن 67 درصد اعلام شده است، 109 دلار (تاریخ 21 آوریل 2019) می باشد. روند رو به صعود قیمت ها از آغاز سال 2019 تداوم داشته تا سومین هفته آوریل 2019 که با یک کاهش جزئی با توجه به مجوزهایی که برای شرکت واله برزیل برای ادامه کار یا توقف صادر می شد، مواجه شد. هم اکنون نیز پس از یک کاهش جزئی در سیر افزایشی قرار دارد.

کنسانتره آهن زنجان

ایران از تولید کنندگان و صادرکنندگان کنسانتره آهن در جهان است. به دلیل حجم قابل توجه صادرات، قیمت کنسانتره سنگ آهن در ایران نیز از شرایط بازار دنیا تاثیر می پذیرد. این تاثیر در همین اتفاقات اخیر بر قیمت محصولات بالادستی کاملا مشهود است.

از جمله مناطق دارای معادن سنگ آهن که واحد های کنسانتره سازی فعال دارد، استان زنجان است. کنسانتره آهن زنجان به دلیل مقادیر کم ناخالصی در آن، گزینه مناسبی جهت فروش در بخش صادرات می باشد.

کارخانه کنسانتره آهن

کارخانه کنسانتره آهن اغلب در کنار معادن تاسیس می شود. سنگ آهن خوراک اصلی جهت فرآوری کنسانتره مورد استفاده قرار می گیرد. لذا احداث واحدکنسانتره سازی در کنار معدن می تواند تاثیر بسیاری در کاهش هزینه های جانبی تولید داشته باشد. تعداد واحد کنسانتره سازی فعال در زنجان با توجه به ذخایر معدنی بالا اگرچه کم است، ولی خوشبختانه توسعه واحدها در سال های اخیر و سال های پیش رو می تواند نوید گسترش صادرات کنسانتره سنگ آهن زنجان را بدهد.

کنسانتره سنگ آهن زنجان ریجکت 65

کنسانتره سنگ آهن زنجان با عیار ریجکت 65 درصد آماده عرضه به صورت fob تحویل بندر امام می باشد. جهت دریاف اطلاعات تکمیلی نظیر آنالیز محصول و قیمت روز می توانید با واحد فروش شرکت اهن و فولاد سیمرغ تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما