قیمت روز شمش فولاد – واحد فروش

قیمت روز شمش فولاد متاثر از چند عامل که می توان به نوسانات موجود بر نرخ ها در بازار جهانی، هزینه های لجستیک محموله ها از بنادر و شرایط بازار داخلی اشاره نمود، تعیین می گردد. البته همواره در ایران ما شاهد سه قیمت متفاوت برای بخش صادرا، بازار آزاد و بورس هستیم.

قیمت فولاد

قیمت فولاد ایران به دلیل توسعه صادرات آن و رونق خوب فروش در بخش فروش خارجی، تحت تاثیر نوسانات بازار جهانی است. گاهی اوقات تغییر وضعیت در بازار کشورهای صادرکننده فولاد نظیر چین، کشورهای عضو cis و … شرایطی را به وجود می آورد که قیمت فولاد ایران در مسیر صعود یا نزول قرار می گیرد. به عنوان مثال اخیرا کاهس موجودی بیلت تانگشان چین در انبارها و معاقبا افت صادرات آن، تاثیر مثبت بر قیمت های صادراتی فولاد ایران داشته و مسیر رو به صعود را برای فولاد ایران داشته ایم. (این موضوع مربوط به امروز 21 آوریل 2019 است، برای اطلاع از شرایط روز لطفا به بخش اخبار روز جهانی بر روی سایت، مراجعه کنید.).

قیمت روز شمش فولاد

همانطور که بیان کردیم برای اطلاع از اتفاق و نوسانات حاکم بر قیمت روز شمش فولاد چه در بخش صادرات و چه بازار داخلی، در گام نخست نیاز داریم آگاهی از شرایط روز بازار های جهانی داشته باشیم. در گام بعد نیاز است در جریان تغییرات هزینه های لجستیک نیز باشیم تا بتوانیم تخمین مناسبی از قیمت ها بدهیم. و البته مورد دیگر قوانین و محدودیت ها همچنین عوارضی است که برای صادرات محصولات فولادی مختلف از سمت وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام می گردد. در این صورت می توانیم تخمین صحیحی از قیمت ها در بخش صادرات و بازار داخلی داشته باشیم.

البته علاوه بر بازار آزاد، قیمت سومی نیز اعلام می گردد که مربوط به بورس فولاد است. با هر عرضه بورسی فولاد توسط کارخانه ها، قیمت های روز نیز منتشر می گردد.

خرید بیلت فولادی

خرید بیلت فولادی ایران توسط کشورهای مختلفی که می توانیم امارات متحده عربی، اندونزِی، غنا، عمان، مصر، مراکش، تایلند، هندوستان، سودان، عراق، جمهوری کره، ترکیه، پاکستان، قطر و آلمان انجام می گیرد.

نمودار قیمت جهانی شمش فولاد

نمودار قیمت جهانی شمش فولاد گاهی مسیر صعودی و گاهی مسیر نزولی را متاثر از شرایط بازار سنگ آهن به عنوان محصول بالادستی، شرایط بازار ساخت و ساز که عیین کننده میزان تقاضاست، میزان موجودی انبارهای کشورهای صادرکننده بزرگ نظیر چین و …، طی می کند.

آخرین تغییرات قیمت شمش و بیلت فولادی در بازار جهانی، روند صعودی را بدلیل ککاهش موجودی انبارهای تانگشان چین طی نموده است. کاهش صادرات از سمت کشور چین، سبب افزایش تقاضای خرید شمش فولاد و دیگر محصولات فولادی ایران شده که تاثیر مثبتی بر قیمت های صادراتی داشته است.

قیمت روز بیلت فولادی

قیمت روز بیلت فولادی را طبق آخرین مجله متال بولتن می توانید در زیر مشاهده کنید.

 قیمت روز بیلت فولادی

جهت دریافت قیمت فروش محصولات فولادی صادراتی شرکت آهن و فولاد سیمرغ می توانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما