لیست موجودی های روز:

خرید نرمه آهن اسفنجی برای بریکت آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید بریکت نرمه آهن اسفنجی
خرید نرمه آهن اسفنجی برای بریکت آهن

در خرید نرمه آهن اسفنجی برای تولید بریکت آهن اغلب به عیار نرمه آهن اسفنجی برای دستیابی به بریکت پر عیار توجه می شود. در حین تولید بریکت سرد آهن اسفنجی این ماده اولیه مورد استفاده است که بر کیفیت محصولا نهایی تاثیر می گذارد.

خرید نرمه آهن اسفنجی همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم برای استفاده در دو بخش صنعت که در زیر معرفی می کنیم، انجام می گیرد.

  • استفاده در تولید لنت ترمز خودرو
  • بازگرداندن به زنجیره فولادسازی با تبدیل آن به بریکت اهن

تولید بریکت نرمه آهن اسفنجی

به کارگیری مجدد ضایعات زنجیره فولادسازی، تا حدود زیادی در جلوگیری از پرت فولاد و افزایش هزینه ها، موثر است. محصول ضایعای واحد احیآئ مستقیمنیز، نرمه آهن اسفنجی است. خوشبختانه امکان استفاده و بازگشت نرمه آهن اسفنجی به زنجیره فولادسازی وجود دارد. این محصول به دلیل ریز بودن سایز دانه ها، امکان استفاده مستقیم درون کوره را ندارد ولی خوشبختانه با تکنولوژی بریکت سازی می توان با ترکیب مواد افزودنی نظیر سیلیکات و چسب تحت فرآیند پرس و زینتر، قابلیت استفاده از نرمه آهن اسفنجی در کوره را ایجاد نمود. محصول به دست آمده تحت عنوان بریکت نرمه آهن اسفنجی مورد استفاده قرار می گیرد.

بریکت آهن اسفنجی همانند آهن اسفنجی در کوره های القایی و قوس الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین فاکتورهایی نظیر آنالیز شیمیایی آن و عیار محصول، درصد آهن متال بریکت آهن، درصد عناصر ناخالصی و … در مورد بریکت آهن اسفنجی نیز بسیار مهم است. کیفیت نرمه اسفنجی مورد استفاده در بریکت سازی، تاثیر زیادی بر کیفیت نهایی بریکت آهن اسفنجی به دست آمده دارد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!