قیمت جهانی آهن اسفنجی

قیمت جهانی آهن اسفنجی fob بنادر کشورهای صادرکننده آهن اسفنجی نظیر هند و ایران که بزرگترین قطبهای تولید آهن اسفنجی در جهان هستند، اعلام می گردد

در بررسی قیمت جهانی آهن اسفنجی و اعلام آن، قیمت آهن اسفنجی دو کشور هند و ایران اغلب لیست می شود. دلیل این موضوع تولید آهن اسفنجی در تناژ بالا در این دو کشور است. ایران پس از هند از نظر حجم تولید سالانه آهن اسفنجی در مقام دوم قرار دارد. ایران به دلیل مازاد تولید نسبت به میزان مصرف کارخانه های فولادسازی، جزء صادرکنندگان این محصول در جهان است.

صادرات آهن اسفنجی از ایران

پیش بینی صادرات آهن اسفنجی از ایران برای سال 2019 بیش از چهار میلیون تن است. این برآورد بر اساس برآورد تولید سالانه آهن اسفنجی در ایران و نیاز فولادسازان داخلی خمین زده شده است. پیش بینی می شود با توجه به افزایش تعداد واحدهای احیاء مسقیم و تولید آهن اسفنجی، حدود بیست و شش میلیون تن آهن اسفنجی طی این سال تولید شود. تخمین نیاز آهن اسفنجی کارخانه های فولاد ایران در حدود بیست و دو میلیون تن می باشد.

صادرکنندگان آهن اسفنجی

البته علاوه بر هند و ایران که بزرگرین تولیدکنندگان این محصول به شمار می آیند، کشورهای ایتالیا و ونزوئلا نیز جزء تولیدکنندگان آهن اسفنجی و صادرکننده این محصول هستند. همواره در کنار اعلام قیمت جهانی آهن اسفنجی در بنادر هند و ایران، قیمت آهن اسفنجی ایتالیا و ونزوئلا نیز در لیست قیمت، درج می گردد.

قیمت روز اهن اسفنجی

آخرین تغییرات قیمت جهانی آهن اسفنجی در 4 ژانویه 2019 در متال بولتن برای آهن اسفنجی هند در حدود -1.91% بیان شده است. قیمت روز آهن اسفنجی در بازار کشورمان ایران در طی چند روز اخیر با توجه به قیمتهای اعلام شده در بورس کالا، افزایشی اعلام شده است.

جهت دریافت قیمت روز آهن اسفنجی، ثبت سفارش خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل ثبت سفارش و خرید، می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما