فروش آهن اسفنجی سیرجان ایرانیان

عرضه و فروش آهن اسفنجی علاوه بر بازار آزاد در بورس کالا نیز انجام می گیرد. یکشنبه 20 آبان 1397 آهن اسفنجی سیرجان ایرانیان در حجم 5000 تن با قیمت 14189 عرضه شد. این درحالیست که قیمت آهن اسفنجی در بازار آزاد در همین بازه زمانی آبان 1397، بالاتر است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش آهن اسفنجی در بازار داخلی ایران با توجه به اینکه تعدادی از فولادسازان داخلی کشورمان از کوره های القایی و قوس الکتریکی جهت ذوب و تولید شمش استفاده می کنند، بالاست. در حقیقت این کارخانه ها نمی توانند 100 درصد شارژ کوره ها را از آهن آلات قراضه انتخاب نمایند. بنابراین درصدی از ورودی کوره از آهن اسفنجی انخاب می شود. اغلب نسبت آهن قراضه به آهن اسفنجی در شارژ کوره ها 70 به 30 است. (این نسبت توسط برخی فولادسازان اصلاح شده و تغییر می کند. در انتخاب نسبت حتما با مدی و سرپرست بخش کنترل کیفیت شرکتتان مشورت کنید.)

صادرات آهن اسفنجی

میزان تقاضای خرید آهن اسفنجی با توجه به توسعه صادرات آهن اسفنجی بیش از عرضه داخلی آن در چند ماه اخیر بود. به همین دلیل طبق اتخاذ تصمیماتی در خصوص رفع نیاز فولادسازان داخلی، وزارت صمت اقدام به مشروط نمودن صادرات آن کرد. و هم اکنون فروش آهن اسفنجی در بازار آزاد و همچنین در بورس فولاد قبل از اقدام به صادرات آن با هدف تامین نیاز بازار داخلی انجام می گیرد.

شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش آهن اسفنجی سیرجان ایرانیان با حواله مستقیم از کارخانه می باشد. جهت مذاکره در این خصوص می وانید از مسیرهای ارتباطی زیر اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما