لیست موجودی های روز:

فروش نرمه آهن اسفنجی مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت نرمه آهن اسفنجی
فروش نرمه آهن اسفنجی مستقیم

فروش نرمه آهن اسفنجی با متالیزاسیون بالا جهت تولید بریکت آهن انجام می گیرد.  البته لنت ترمز خودرو محصول دیگری است که در تولید آن، نرمه آهن اسفنجی مورد استفاده می باشد. نکته حائز اهمیت این است که در خرید نرمه آهن اسفنجی برای مصارف مختلف باید کیفیت متناسب با نوع استفاده آن انتخاب شود. به عنوان مثال در خرید نرمه آهن اسفنجی برای تولید بریکت به درصد آهن متال نرمه بیشتر توجه می شود.

در فروش نرمه آهن اسفنجی دو مسئله اهمیت بسیار زیادی دارد. مورد اول آنالیز و درصد آهن متال محصول است. کارخانه های تولید بریکت نیازمند نرمه آهن اسفنجی با درصد متالیزاسیون بالا هستند. البته نکته ای در خصوص تولید و فروش بریکت آهن اسفنجی می خواهیم بیان کنیم. بریکت آهن اسفنجی مستقیم در کوره های ذوب تجهیز شده به کوره های القایی و قوس الکتریکی جهت تولید فولاد مورد استفاده قرار می گیرد. بریکت آهن که مناسب برای کوره القایی است بریکت با درصد متالیزاسیون بالاست، این درحالیست که در کوره های قوس این پارامتر یعنی درصد آهن متال حساسیت کمتری دارد. بنابراین در تولید بریکت آهن برای کوره القایی نیاز است از نرمه آهن اسفنجی با متالیزاسیون بالا استفاده کنیم.

همانطور که از توضیح بالا می توان برداشت نمود، توجه به آنالیز و کیفیت نرمه آهن اسفنجی باید با در نظر گرفتن نوع استفاده نهایی از نرمه آهن اسفنجی باشد.

قیمت نرمه آهن اسفنجی

موضوع دوم که در خرید و فروش نرمه آهن اسفنجی مورد توجه بوده و اهمیت دارد، قیمت نرمه آهن اسفنجی است. نرمه آهن اسفنجی به عنوان ماده اولیه که قابلیت جایگزینی نیز ندارد، مورد استفاده قرار می گیرد. ماده اولیه تولید بریکت آهن اسفنجی یا ماده اولیه تولید لنت ترمز متالیک خودرو. بنابراین نیاز مداوم کارخانه ها به این محصول وجوددارد. قطعا دستیابی به نرمه آهن اسفنجی با قیمت مناسب سبب کنترل هزینه های تولید و عرضه فرآورده با قیمت تمام شده مناسب تر خواهد شد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!