قیمت فروش نرمه آهن اسفنجی

قیمت فروش نرمه آهن اسفنجی طبق درصد خلوص آهن آن و البته میزان و نوع ناخالصی های موجود در نرمه تعیین می شود. برگ آنالیز نرمه آهن اسفنجی می تواند معیاری خوب در تعیین قیمت نرمه اهن اسفنجی باشد.

جهت بررسی ارزش و قیمت فروش نرمه آهن اسفنجی، دسترسی به سرتیفیکیت به عبارتی برگ آنالیز محصول ضروری است. برگ آنالیز نرمه شامل اطلاعاتی از جمله ترکیب شیمیایی و درصد هر ترکیب درون محصول است. همچنین در اغلب موارد سایز دانه های نرمه و درصد رطوبت موجود در آن نیز در برگ آنالیز گزارش می شود. بر اساس این اطلاعات می توان ارزش یک محموله نرمه آهن اسفنجی را تعیین نمود.

بریکت نرمه آهن اسفنجی

تولید بریکت آهن و لنت ترمز خودرو مهمترین کاربردهای نرمه آهن اسفنجی هستند. بریکت نرمه آهن اسفنجی از زیر دسته های بریکت آهن است که از ترکیب نرمه آهن اسفنجی با مقداری آهک و چسب سیلیکات و فشرده نمودن آنها طی فرآیند بریکت زنی، به وجود می آید. بریکت آهن اغلب دارای درجه فلز شدگی بالایی است. بنابراین بسیار مناسب برای استفاده در واحدهای فولادسازی مجهز به کوره قوس الکتریکی می باشد. در این واحدهای فولادسازی، بریکت نرمه آهن اسفنجی ذوب شده و به شمش فولاد تبدیل می شود.

فروش نرمه آهن اسفنجی برای تولید لنت خودرو

از دیگر کاربردهای مهم نرمه آهن اسفنجی می توانیم به استفاده از آن در واحدهای تولید لنت ترمز متالیک خودرو اشاره کنیم. نرمه آهن اسفنجی در طی نرحله انتقال آهن اسفنجی از واحد احیاء مستقیم به واحد فولادسازی در سرندها جدا شده و به عنوان آهن اسفنجی زیر سرندی برای کاربردهایی که اینجا معرفی نمودیم مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش نرمه آهن اسفنجی در تناژ بیست هزار تن ماهانه توسط شرکت تولیدی و بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر نظیر برگ آنالیز محصول، قیمت روز نرمه آهن اسفنجی و مراحل ثبت سفارش لطفا از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما