فروش لجن آهن اسفنجی و نرمه کارخانه میانه

فروش لجن آهن اسفنجی کارخانه میانه قابل بازیافت از طریق آگلومره کردن و گندله سازی، در تناژ حدود بیست هزار تن ماهانه انجام می گیرد. فروش نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی توسط کارخانه های احیاء مستقیم با توجه به توسعه فرآیندهای بریکت زنی و آگلومراسیون در صنعت فولاد، انجام می گیرد. 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خوشبختانه متدهای روز دنیا به سمتی است که بتواند انرژی های مصرف شده و  مواد پرتی و ضایعات موجود در هر صنعت را به طور مجدد به چرخه تولید در آن صنعت بازگرداند. در صنعت فولاد نیز در بخش احیاء مستقیم که تولید آهن اسفنجی مورد نیاز واحدهای ذوب ریزی انجام می گیرد، متاسفانه درصدی پرتی و اتلاف انرژی داریم. ولی تکنولوژی های جدیدی که در این صنعت توسعه یافته اند امکان بازیافت این مواد پرتی و بازگردانی به چرخه تولید فولاد را فراهم نموده اند.

خرید نرمه آهن اسفنجی

یکی از تکنولوژی های نوین که در صنعت فولاد به تازگی وارد شده است، تکنولوژی بریکت زنی است. این تکنولوژی امکان تبدیل شدن نرمه آهن اسفنجی که پرتی خط تولید و انتقال آهن اسفنجی در زنجیره فولادسازی است را به بریکت آهن اسفنجی فراهم نموده است. همانطور که می دانید بریکت آهن اسفنجی قابلیت استفاده مستقیم در کوره های قوس و القایی جهت ذوب و شمش ریزی را دارد.

فروش لجن آهن اسفنجی

لجن آهن اسفنجی نیز از جمله محصولات پرت شده در واحد احیاء مستقیم سنگ آهن است. خوشبختانه این محصول نیز قابلیت بازیافت دارد. بازیافت لجن آهن اسفنجی از طریق بازگردانی آن به خط گندله سازی و آگلومره کردن انجام می گیرد.
کارخانه و واحدهای بزرگ احیاء مستقیم با واحدهای بریکت زنی یا واحدهای کانه آرایی و تولید گندله در ارتباط هستند. فروش محصولات پرتی خط احیاء مستقیم یعنی نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی، به این واحد ها انجام می گیرد.

تامین حدود بیست هزار تن ماهانه لجن آهن اسفنجی و نرمه آهن اسفنجی را در حال حاضر داریم. می توانید برای دریافت آنالیز محموله ها و قیمت نرمه آهن اسفنجی و لجن از مسیرهای ارتباطی زیر با بخش فروش در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما