خریدار آهن اسفنجی و بریکت آهن

خریدار آهن اسفنجی یا بریکت آهن اسفنجی در صورتیکه از کوره القایی برای ذوب و تولیدبیلت استفاده می کند نیاز است توجه بیشتری روی درصد Fe Metal محصول داشته باشد. نکته دیگری که باید مطرح کنیم درصد ناخلصی های موجود در آهن اسفنجی است. در کوره القایی نمی توان از آهن اسفنجی گرید دو که دارای درصد ناخالصی بالاست، استفاده کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نکات مهمی که برای خریدار آهن اسفنجی در انتخاب محصول و مذاکره آن اهمیت دارد، آنالیز آن در کنار قیمت محصول است. در آنالیز آهن اسفنجی چه مواردی باید مورد توجه قرار گیرد؟ در حقیق چه پارامترهایی عیار و کیفیت یک محصول آهن اسفنجی را برای خریدار آهن اسفنجی مشخص می نماید.

فروش آهن اسفنجی عیار بالا

همانطور که می دانید فولادسازان از سه نوع کوره که شامل کوره بلند یا کنورتور، کوره قوس الکتریکی و کوره القایی است، جهت ذوب و فولادسازی بهره می گیرند. آهن اسفنجی محصول شارژ کوره بلند نیست. در کوره بلند امکان استفاده متسقیم از گندله و سنگ آهن دانه بندی شده وجود دارد. آهن اسفنجی و بریکت آهن اسفنجی محصول شارژ کوره های قوس الکتریکی و کوره القایی است. خریدار آهن اسفنجی در حقیقت کارخانه دارهایی هستند که از این دو نوع کوره استفاده می کنند.

ولی آیا خریدار آهن سفنجی باید در خرید، نوع کوره را ملاک انتخاب آهن اسفنجی قرار دهد یا خیر؟

عملکرد کوره های القایی و قوس الکتریکی متفاوت است. امکان استفاده از آهن اسفنجی عیار پایین و بعبارتی گرید دو در کوره قوس الکتریکی وجود دارد ولی در کوره القایی این امکان وجود ندارد. همچنین خریدار چنانچه از کوره القایی استفاده می کند نیاز است دقت بیشتری بر روی درصد آهن متال محصول داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما