لیست موجودی های روز:

No data

صادرات سنگ آهن هماتیت به چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سنگ آهن هماتیت
صادرات سنگ آهن هماتیت

صادرات سنگ آهن به چین در هر دو نوع سنگ آهن هماتیت دانه بندی و سنگ آهن مگنتیت دانه بندی شده انجام می گیرد. صادرات سنگ آهن هماتیت داده بندی در عیار های 54 الی 62 درصد رواج دارد.

صادرات سنگ آهن به چین بیشترین مقدار را در بین صادرات سنگ آهن ایران به کشورهای مختلف به خود اختصاص داده است. سالانه چندین میلیون تن سنگ آهن از بندرعباس به کشور چین ارسال می گردد. چین از بزرگترین واردکننده های سنگ آهن در جهان است که علاوه بر ایران ورادات سنگ آهن را از دیگر کشورها نظیر استرالیا نیز انجام می دهد. سنگ آهن در شکل های مختلف کنسانتره، سنگ آهن دانه بندی شده و گندله آهن از کشورمان ایران به چین صادر می شود.

قیمت سنگ آهن هماتیت

سنگ آهن دانه بندی شده صادراتی ایران در هر دو نوع هماتیت و مگنتیت عرضه می شود. صادرات سنگ آهن هماتیت همانطور که در ابتدای مقاله مطالعه فرمودید در عیارهای در محدوده 54 الی 62 درصد انجام می گیرد. البته قیمت صادرات سنگ آهن هماتیت در مقایسه با نوع مگنتیت پایین تر درج می شود. دلیل این موضوع مربوط به ویژگی های سنگ آهن مگنتیت است که ارزش آن را بالاتر کرده است.

البته حین اعلام قیمت روز سنگ آهن علاوه بر نوع آن، جنس کانی و عیار سنگ آهن، به سایز دانه بندی ان نیز توجه می شود. چون سایز دانه ها یکی از مهمترین پارامترها در دسته بندی سنگ آهن دانه بندی شده است. fine iron ore و lump iron ore دو نوع سنگ آهن دانه بندی شده اس که در بازارهای جهانی مورد معامله قرار می گیرد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید