صادرات سنگ آهن هماتیت به چین

صادرات سنگ آهن به چین در هر دو نوع سنگ آهن هماتیت دانه بندی و سنگ آهن مگنتیت دانه بندی شده انجام می گیرد. صادرات سنگ آهن هماتیت داده بندی در عیار های 54 الی 62 درصد رواج دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات سنگ آهن به چین بیشترین مقدار را در بین صادرات سنگ آهن ایران به کشورهای مختلف به خود اختصاص داده است. سالانه چندین میلیون تن سنگ آهن از بندرعباس به کشور چین ارسال می گردد. چین از بزرگترین واردکننده های سنگ آهن در جهان است که علاوه بر ایران ورادات سنگ آهن را از دیگر کشورها نظیر استرالیا نیز انجام می دهد. سنگ آهن در شکل های مختلف کنسانتره، سنگ آهن دانه بندی شده و گندله آهن از کشورمان ایران به چین صادر می شود.

قیمت سنگ آهن هماتیت

سنگ آهن دانه بندی شده صادراتی ایران در هر دو نوع هماتیت و مگنتیت عرضه می شود. صادرات سنگ آهن هماتیت همانطور که در ابتدای مقاله مطالعه فرمودید در عیارهای در محدوده 54 الی 62 درصد انجام می گیرد. البته قیمت صادرات سنگ آهن هماتیت در مقایسه با نوع مگنتیت پایین تر درج می شود. دلیل این موضوع مربوط به ویژگی های سنگ آهن مگنتیت است که ارزش آن را بالاتر کرده است.

البته حین اعلام قیمت روز سنگ آهن علاوه بر نوع آن، جنس کانی و عیار سنگ آهن، به سایز دانه بندی ان نیز توجه می شود. چون سایز دانه ها یکی از مهمترین پارامترها در دسته بندی سنگ آهن دانه بندی شده است. fine iron ore و lump iron ore دو نوع سنگ آهن دانه بندی شده اس که در بازارهای جهانی مورد معامله قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما