تولید و صادرات بریکت گرم آهن اسفنجی به سوریه و عمان

صادرات بریکت آهن اسفنجی به سوریه و عمان همچنین هند با افزایش تولید بریکت آهن در ایران، رونق یافته است. دیگر کشورهای مقاضی خرید بریکت گرم آهن اسفنجی کشورهایی نظیر ترکیه و آذربایجان هستند.

صادرات بریکت آهن همچنین بریکت نرمه آهن اسفنجی در سال های اخیر با افزایش تولید بریکت گرم آهن اسفنجی همچنین بریکت سرد آهن در کشورمان ایران رو به افزایش و رونق بوده است. از مهمترین مشتریان این محصول در ازار جهانی می توانیم کشورهای سوریه، عمان و هند را که سه کشور نخست خریدار محصول بریکت گرم آهن ایران بودند، بعلاوه ی کشورهای ترکیه و آذربایجان را معرفی کنیم. تولید سالانه بریکت گرم آهن اسفنجی در ایران بیش از 2.5 میلیون تن است. آمار حاکی از آن است که بیش از 90 درصد بریکت آهن اسفنجی تولید شده در حوزه صادرا به فروش می رسد و درصدی نیز در واحدهای فولادسازی داخلی مورد عرضه قرار می گیرد.

تولید بریکت آهن اسفنجی

تولید بریکت اهن اسفنجی در چندین کشور که می توانیم ونزوئلا را نیز از جمله آنها معرفی نماییم، انجام می گیرد. در شاخص جهانی قیمتهای معدن و محصولا معدنی نیز قیمت تولیدات آهن اسفنجی و تولید بریکت آهن ایران، ونزوئلا و هند به عنوان شاخص جهانی اعلام می گردد.

قیمت بریکت گرم آهن اسفنجی

آخرین قیمت بریکت گرم آهن اسفنجی اعلام شده در بازار های جهانی در سایت متال بولتن برای تاریخ یک مارس 2019 برابر 200-203 دلار برای محصول ونزوئلا اعلام شده است.

قیمت بریکت گرم آهن اسفنجی تحویل FOB بندرعباس

در برآورد قیمت بریکت گرم آهن اسفنجی صادراتی ایران همزمان با در نظر گرفتن قیمت جهانی، نیاز است صادرکنندگان بریکت آهن دیگر مسائل جهانی نظیر هزینه های کشتیرانی از ایران که بدلیل تحریم ها بالاست را نیز در نظر بگیرند. لذا اغلب قیمت تمام شده بریکت آهن اسفنجی در FOB بندرعباس نسبت به قیمت جهانی اعلام شده پایین تر است.

هم اکنون شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش 40 هزار تن بریکت گرم تحویل FOB بندرعباس در تاریخ 10 مارس 2019 می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آنالیز بریکت گرم آهن اسفنجی و قیمت روز می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما تمای بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما