فروش بریکت گرم آهن اسفنجی (hbi) در بندرعباس

فروش بریکت گرم آهن اسفنجی (hbi) در بندرعباس در تناژ 40 هزار تن با عیار 88 – 89% و درصد fe metal برابر 81-82 درصد جهت صادرات توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. آنالیز دقیق محصول را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات و فروش بریکت گرم آهن اسفنجی (hbi) به کشورهای مختلفی چون چین، عمان، هند، سوریه، ترکیه، آذربایجان و … توسط کشورمان ایران انجام می گیرد. صادرات بریکت گرم آهن اسفنجی بصورت کانیتنری و یا فله انجام می شود. در ارسال کانتینری بریکت گرم معمولا محصول داخل جامبوبگ های یک یا چند تنی قرار گرفته و به داخل کانتینر انتقال داده می شود. نوع بسته بندی و ارسال محموله که فله باشد یا بسته بندی شده بستگی به درخواست مشتری و البته حجم سفارش خرید بریکت آهن دارد. کشتی های فله محصولات خام فولاد معمولا سی هزار و پنجاه هزار تنی است. در مقادیر سفارش کمتر مجبور به استفاده از کانتینر خواهیم بود.

آنالیز بریکت گرم آهن اسفنجی

فروش بریکت گرم آهن اسفنجی با آنالیز جدول زیر هم اکنون در تناژ 40 هزار تن در بندرعباس انجام می گیرد. عکس شاخص از محصول را در زیر می توانید مشاهده نمایید.

خوشبختانه راندمان بالای فرآیند ذوب در استفاده از بریکت گرم آهن اسفنجی در کنار مدت زمان نگهداری بالا و عدم احتمال اکسیداسیون سبب استقبال فولادسازان جهان از این محصول شده است. ایران سومین کشور در خاورمیانه و نهمین کشور جهان است که به تکنولوژی تولید بریکت گرم آهن اسفنجی دست یافته است. و هم اکنون جزء بزرگرین صادرکنندگان این محصول در جهان به شمار می آید.

Table 1:  Hot briquetted iron
Total Fe 88-89%
Metallic Fe 81-82%
Metallization 91-92%
Carbon 0.95% (+-0.1%)
Sulphur 0.007% (+-0.001%)

آنالیز بریکت گرم آهن اسفنجی

محصول را به درخواست خریدار می تواند تحویل fob بندرعباس و یا cif کشور مقصد تحویل می دهیم. امکان عقد قرارداد طولانی مدت جه تامین سالیانه محصول نیز وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر نیاز است با واحد فروش شرکت سیمرغ ارتباط برقرار کنید. راه های ارتباطی در زیر قرار داده شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما