فروش سنگ آهن هماتیت fob بندر عباس

فروش سنگ آهن هماتیت تحویل fob بندر عباس هت صادرا به چین، امارات و … توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. برای دریافت قیمت سنگ آهن fob و اطلاع از عیارهای موجود می توانید با ما تماس بگیرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش سنگ آهن هماتیت دانه بندی شده در دو نوع ریز که تحت عنوان iron ore fines در بازارهای بین المللی شناخته شده است و کلوخه سنگ آهن انجام می گیرد. قیمت هایی که در لیست سنگ اهن صادراتی اعلام می کنیم اغلب برای سنگ آهن دانه بندی 0-10 یعنی سنگ آهن ریز است. در برخی موارد که مشتری درخواست خرید سنگ آهن با دانه بندی درشت تر را دارد، قیمت کلوخه آهن را نیز به لیست پیشنهادات خود اضافه می نماییم.

قیمت فروش سنگ آهن هماتیت

در لیست قیمت سنگ آهن، قیمت برای چندین عیار اعلام می گردد. چنانچه قصد دارید استعلام دقیق تری از قیمت ها متناسب با جزئیات خریدتان داشته باشید نیاز است اطلاعاتکاملی برای ما در خصوص درخواست خرید خود اعلام کنید. از جمله:

  • عیار سنگ آهن درخواستی
  • دانه بندی مد نظر
  • حجم خرید سنگ آهن
  • مقصد محموله
  • شیوه حمل و نقل مورد نظر
  • آنالیز یا برگ سرتیفیکیت درخواستی شما

بر اساس این موارد ما اقدام به بررسی هزینه های جانبی فروش کرده و قیمت سنگ آهن fob را برای درخواست شما به طور دقیق اعلام می نماییم. البته در صورتیکه قصد صادرات سنگ آهن به چین را داشته باشید می توانیم محموله را به cfr یکی از بنادر چین به شما تحویل دهیم.

قیمت سنگ آهن 62 درصد

سنگ آهن هماتیت در عیارهای 48 الی 62 درصد را جهت فروش آماده داریم. چندین تن محصول بصورت دپو شده آماده در سایت و معادن شرکت وجود دارد همچنین روزانه حدود 2500 تن نیز فرآوری و تولید می شود. قیمت سنگ آهن 62 درصد و البته قیمت دیگر عیارها را به صورت به روز شده با توجه به قیمت جهانی سنگ آهن، وضعیت هزینه های حمل و نقل و کشتیرانی از ایران و … خدمت شما اعلام خواهیم نمود. لطفا در fco یی که در پاسخ loi دریافت می نمایید، به تاریخ اعبار موجودی و قیمت ها دقت نمایید.

سنگ آهن مگنتیت دانه بندی شده نیز در عیارهای مختلف آماده فروش است. برای اطلاع از لیست موجودی سنگ آهن مگنتیت و تناژ عیارهای دپو شده آماده عرضه می وانید به اطلاعیه “سنگ اهن مگنتیت” مراجعه کنید. لطفا بر روی لینک کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از ظریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما