خرید سنگ آهن مگنت در بندرعباس

خرید سنگ آهن در بندرعباس از عیار 48 الی 62 درصد جهت صادرات به چین را می توانید از شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام دهید. عیار 48 دپو 35 هزار تن، عیار 54 دپو 22 هزار تن، عیار 57 الی 58 دپو 16 هزار تن، عیار 60-62 دپو 9 هزار تن موجود است. برای خرید سنگ آهن مگنت با عیار و تناژ اعلام شده می توانید اقدام نمایید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید سنگ آهن در بندرعباس و بندر چابهار جهت صادرات به کشورهایی همچون چین، حجم بالایی از معاملات سالانه در حوزه سنگ آهن را تشکیل می دهد. میزان صادرات سنگ آهن به چین، عراق و ترکیه بالاست. صادرات سنگ آهن به چین از بندرعباس انجام می گیرد.

قیمت سنگ آهن FOB

لذا تجاری که قصد صادرات سنگ آهن به چین را دارند، تمایل به خرید سنگ آهن در بندرعباس را دارند. البته علاوه بر خرید سنگ آهن مگنت جهت صادرات سالانه درصدی از سنگ آهن صادراتی از نوع هماتیت نیز می باشد. صادرکنندگان سنگ آهن، قیمت سنگ آهن FOB را استعلام می شود. برآورد هزینه های جانبی فروش تا انتقال سنگ آهن بر روی عرشه کشتی در اعلام قیمت سنگ آهن صادراتی الزامی است. چنانچه صادرکننده قصد خرید سنگ آهن مگنت و یا هماتیت را در بندرعباس داشته و خود اقدام به ترخیص و بارگیری آن نماید، در این صورت اعلام قیمت سنگ آهن در بندرعباس (محل دپو در بندر عباس) انجام می گیرد.

آنالیز سنگ آهن مگنتیت

آنالیز سنگ آهن مگنتیت موجود در سایت و انبار شرکت آهن و فولاد سیمرغ عیار 48 الی 62 درصد را برای این محصول نشان می دهد. میزان دپو بار نزدیک یک میلیون تن است. البته تولید روزانه 2000 الی 2500 تن نیز داریم که به طور مداوم در چرخه تولید و خرید و فروش قرار می گیرد.
آنالیز سنگ آهن مگنتیت آماده فروش را می توانید در زیر مشاهده نمایید. عکس از چند محموله دپو شده نیز قرار داده شده است.

فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه تناژ بالا

آنالیز سنگ آهن مگنتیت

جدایش مغناطیسی در مرحله نهایی فرآوری سنگ آهن مگنتیت قابلیت جدایش محصول در سه بخش باطله، سنگ آهن کم عیار و سنگ آهن پرعیار را امکان پذیر می کند. لذا محصول سنگ آهن مگنتیت مورد عرضه در گریدهای مختلف کم عیار و پرعیار مورد عرضه قرار می گیرند.

برای مذاکره در خصوص خرید این محصول، استعلام روز موجودی و قیمت و ثبت سفارش خرید می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر جهت صحبت مستقیم با ما استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما