قیمت روز سنگ اهن در بندرعباس

قیمت روز سنگ آهن در بندرعباس تحویل fob مطابق قیمت روز سنگ آهن و هزینه های جانبی که جهت ترخیص کالا از گمرک، حمل و نقل، استافینگ و … نیز است، تعیین می گردد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت روز سنگ آهن در بندرعباس تحویل fob احتمال نوسان در بازه های زمانی مختلف در طول یک سال را دارد. چون نوسان قیمت هم در قیمت جهانی سنگ آهن محتمل است. و هم احتمال کاهش یا افزایش هزینه های جانبی مورد نیاز که باید برای ترخیص و یا انتقال بار تا کشتی صرف نماییم، وجود دارد.

صادرات سنگ آهن

قیمت روز سنگ اهن در بندر عباس تحت تاثیر قیمت جهانی و هزینه حمل و نقل بین المللی یعنی کشتیرانی و البته هزینه های مورد نیاز جهت تحویل fob محصول، تعیین می گردد. گاهی اوقات افزایش قیمت کشتیرانی از بنادر ایران تا کشورهای مقصد نظیر چین، سبب می شود قیمت سنگ آهن fob نسبت به قیمت جهانی خیلی پایین باشد. در حقیقت سود صادرکننده سنگ آهن در ایران کاهش پیدا می کند.
تغییر هزینه های داخلی حمل و نقل نیز به همین ترتیب است. افزایش و یا کاهش آن می تواند با توجه به قیمت جهانی سنگ آهن، اختلاف قیمت سنگ آهن fob را نسبت به قیمت سنگ آهن ex-work کاهش یا افزایش دهد. این موضوع سود صادرکننده را تحت تاثیر قرار می دهد.

قیمت امروز سنگ آهن در ایران

قیمت امروز سنگ آهن در بندرعباس برای هماتیت و مگنتیت با عیار 54 الی 62 درصد نوسانی در حدود +1.5 دلار را تجربه کرد. هم اکنون قیمت سنگ آهن مگنتتیت 61 درصد، برابر 32.5 دلار و قیمت سنگ آهن مگنتیت 57 درصد برابر 24 دلار است. (تاریخ 9 ژانویه 2019).

قیمت سنگ اهن استرالیا همچنین قیمت سنگ آهن برزیل نیز طی روز جاری افزایشی بود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما