قیمت صادرات آهن اسفنجی و فروش در تناژ بالا

رشد قابل توجه قیمت صادرات آهن اسفنجی را امروز در بازار جهانی از جمله تحویل Cfr بنادر ایتالیا و fob ونزوئلا شاهد بودیم. میزان نوسان هفتگی قیمت آهن اسفنجی صادراتی (هفته دوم مارس 2019) در مجموع +12.7% بود. این اتفاق تغییری مثبت در فروش آهن اسفنجی در تناژ بالا در حوزه صادرات برای ایران با توجه به روند رو به رشد تولید آهن اسفنجی در کشورمان، می باشد.

دریافت سیگنال مثبت رشد را برای قیمت صادرات آهن اسفنجی ایران متاثر از جهش قیمت جهانی آهن اسفنجی در cfr بنادر ایتالیا و fob کشور ونزوئلا، پیش بینی می کنیم. این صعود قیمت جهانی، اتفاقی مثبت را برای صادرکنندگان ایران در فروش آهن اسفنجی در تناژ بالا به کشورهای خارجی، رقم خواهد زد.

قیمت هر کیلو آهن اسفنجی

قیمت آهن اسفنجی صادراتی 15 مارس 2019 از مرز 300 دلار عبور نمود و با نرخ ماکزیمم 310 دلار در تن و حداقل 290 دلار مورد عرضه قرار گرفته است. آهن اسفنجی در جدول نوسان هفتگی کمودیتی ها این هفته صدر نشین بود. بالاترین تغییرا با +12.7% مربوط به آهن اسفنجی cfr ایتالیا و دومین ردیف متعلق به آهن اسفنجی تحویل fob کشور ونزوئلا با تغییر 10.8% بود.

قیمت روز آهن اسفنجی در ایران

قیمت آهن اسفنجی در ایران نیز در آخرین نرخ اعلام شده بر روی 17000 ریال ایستاد. قیمت اعلام شده مربوط به قیمت بورس است. قیمت فروش آهن اسفنجی در تناژ بالا در بازار آزاد اختلاف اندکی را نسبت به قیمت بورس طی هفته های اخیر داشت. قیمت اعلام شده قبل از جهش قیمت آهن اسفنجی است. انظار اتفاقات خوب را برای قیمت صادرات آهن اسفنجی ایران طی روزهای آینده داریم.

در ادامه روند تغییر هفتگی قیمت جهانی سنگ آهن و دیگر محصولات میانی را بررسی می نماییم.

قیمت سنگ آهن در سایت پلت

تغییر و نوسان قیمت سنگ آهن در سایت پلت، ثبات حدودی قیمت ها را بعد از 6 هفته روند صعودی که از وقوع حادثه سد شرکت واله برزیل شروع شده بود، نشان می دهد. تغییرات در دومین هفته مارس 2019 برای قیمت سنگ آهن و کنسانتره آهن به صورت زیر در جدول شاخص قیمت محصولات معدنی درج شده است:

قیمت جهانی سنگ آهن

قیمت سنگ آهن 58 درصد cfr چینگدائو با رشد 2.2% هفتگی مواجه بود و برابر 70.38 دلار اعلام شد. قیمت سنگ آهن 62 درصد نیز رشد 0.9% را طی این هفته تجربه نمود. قیمت سنگ آهن 62 درصد نیز این هفته بر روی 86.52 $/t ایستاد.

قیمت کنسانتره سنگ آهن

قیمت کنسانتره سنگ آهن 66 درصد تحویل cfr بندر چینگدائو چین کاهش نسبی -2.2 درصدی داشت و با نرخ 100.6 دلار در تن عرضه شد.

قیمت گندله سنگ اهن در بازار جهانی

قیمت گندله آهن نوسان اندک منفی -0.3% داشت. قیمت گندله سنگ آهن در حال حاضر 15 مارس 2019 برابر 127.1 دلار تحویل cfr Qingdao است.

برای دریافت قیمت روز سنگ آهن، آهن اسفنجی، گندله آهن و کنسانتره آهن تحویل fob بنادر چابهار، بندرعباس و بندر امام، می توانید با واحد فروش شرکت و یا به طور مستقیم مدیر بازرگانی شرکت تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما