قیمت روز اسلب فولاد مبارکه – تختال با ضخامت 250

تولید تختال گرید API 5LX60(MS) با ضخامت 250 میلیمتر برای نخسین بار توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان انجام شده است. قیمت روز اسلب فولاد مبارکه هم راستا با نوسانات روز بازار جهانی و بازار داخلی، احتمال نوسان دارد.

تولید شمش فولاد

تولید شمش فولاد توسط فولادسازان در انواع شمش فولاد تحت عنوان steel ingot، بیلت فولادی با نام تجاری بین المللی steel billets، شمش بلوم steel bloom همچنین اسلب یا تختال فولادی با نام جهانیsteel slabs انجام می گیرد. تفاوت ابعاد و سطوح مقطع این محصولات، مهمترین فاوت آنهاست. که البته ایجاد این اختلاف در ابعاد با هدف مناسب ساختن آنها برای تولید مقاطع فولادی مختلف، انجام گرفته است.

فولاد اسلب چیست

اسلب فولادی شمش فولاد با سطح مقطع مستطیلی است که محصول مورد نیاز کارخانه های نوردکاری برای تولید ورق فولادی می باشد. ضخامت متداول بیلت فولادی 180 الی 300 میلی متر می باشد. در ایران از مهمترین کارخانه های فولادسازی که شناخته شده در زمینه تولید اسلب است، می توانیمبه شرکت فولاد مبارکه اصفهان اشاره کنیم.

قیمت اسلب فولادی

قیمت اسلب فولادی
در ایران دقیقا وابسته به نوسانات موجوددر بازار جهانی و شرایطی است که در محدوده
های زمانی مخلف برای عرضه یا تقاضای این محصول نیمه تمام فولاد، رخ می دهد. دلیل
این اثیر پذیر توسعه صادرات گسترده آن از کشورمان به کشورهای مختلف جهان است.

آخرین
تغییرات قیمت اسلب فولادی ایران در بخش صادرات روند صعودی داشته اس. دلیل این
افزایش به کاهش عرضه کشور چین باز می گردد. افت موجودی انبارهای بنادر چین و در پی
آن کاهش صادرات بیل و اسلب چین، چراغ سبزی برای افزایش قیمت روز اسلب فولاد مبارکه
و دیگر کارخانه های ایرانی بوده است. آخرین نرخ قیمت اسلب فولاد ایران برای تاریخ
22 آوریل 2019 برابر – دلار بر هر تن اعلام شده است.

(برای اطلاع از قیمت روز می توانید از صفحه اخبار روز جهان در سایت رسمی شرکت آهن و فولاد سیمرغ، آخرین اخبار را پی گیری کنید.)

قیمت جهانی اسلب

لیست قیمت جهانی اسلب فولاد نیز در بنادر چین، قیمت اسلب فولاد cis و … را در این بخش قرار می دهیم. (قیمت ها مربوط به دومین هفته آوریل 2019 است). برای اطلاع از قیمت های روز لطفا به بخش قیمت روز جهانی در سایت رسمی شرکت سیمرغ مراجعه کنید.

Assessed Change Price
15 Ap 19 -1.54 475-485 Slab – fob CIS
12Ap 19 0 510-550 Slab –
FOB Brazil
15 Ap 19 0 490-495 Slab – cfr china
19 Ap 19 +4.1 380-395 Slab –
FOB Iran

اسلب فولاد ایران

صادرات اسلب فولاد ایران به محدوده گشترده ای از جهان انجام می گیرد از جمله مالزی، تایلند، امارا متحده عربی، سودان، هند، عمان، اندونزی، ایتالیا، ترکیه و آلمان. اسلب به عنوان محصول نیمه تمام از آهن و فولاد غیر ممزوج با کد تعرفه 72071900 صادرات می شود.

قیمت روز اسلب فولاد مبارکه را می توانید از پایانه های فروش این تجهیزات فلزی جویا شوید. ده ها مرکز فروش اسلب فولاد مبارکه با پایه ریزی های مختلف در سامانه فروش خود آمادگی پاسخگویی به شما در زمینه تغییر قیمت اسلب های فولادی می باشند.

یک سری از مشخصه های خوب اسلب های فولادی بر می گردد به افزایش 40 درصدی میزان صادرات آنها به دیگر کشورهای افریقایی که این امر طبیعتا کیفیت و فرآوری بالاتری از تولیدات اسلب را می طلبد. نمونه ای از این اسلب های فولاد را از طریق ذوب محصولات مواد زاید آهنی تولید می کنند.

قیمت روز اسلب فولاد مبارکه - تختال با ضخامت 250

اسلب در فولاد چیست؟

اسلب در فولاد چیست؟ اسلب در فولاد در واقع به فرایند تولید اسلب های فولادی تولید شده بر می گردد. در واقع اسلب حاصل از وروق های فولاد درست شده که امروزه برای ساخت اکثر محصولات فلزی و فولادی از این نوع اسلب ها ساخته می شود.

برای اطلاع از چگونگی عملکرد استفاده از فولاد در تولید اسلب ها باید کمی پرس و جو کنید. بدانید اسلب های فولادی در صنعت ریخته گری در تولید محصولات فلزی نقش مهمی خواهد داشت محصولات با کیفیت و مرغوب با این این عناصر ویژه ساخته می شوند.

مثلا در تهیه محصولات لوازم خانگی شما می توانید از این عناصر استفاده کنید که مقاومت بالای محصولات خانگی را دو چندان می کند. که این استحکام لوازم خانگی میزان خرید و فروش محصولات را زیاد می کند. به همین جهت اسلب های نوع فولادی دارای نوسانات افزایش قیمت در بازارها می باشند.

یکی از متداول ترین روش های عرضه مواد اولیه محصولات فولادی تهیه اسلب ها با سطح مقطع های متفاوت است. که برای استفاده از آنها از کوره های بلند استفاده می کنند. تولید اسلب های فولادی معمولا نیاز به دمای بسیار بالای کوره ها دارد. که تولید کنندگان اطلاعات لازم برای ساخت اسلب را دارند.

برخی از مهمترین ویژگی های اسلب فولادی

برخی از مهمترین ویژگی های اسلب فولادی موضوع بعدی در مورد ویژگی های اسلب فولادی قیمت آنها می باشد که با توجه به ضخامت آنها تعیین می شود. هر چه ضخامت بیشتر باشد قیمت بالاتر می رود و برای تعیین ضخامت کافی است به برند محصولات تولیدی در کشور نگاهی بیاندازید. کارخانه های تولیدی اسلب در ایران خود به تنهایی در جهان برند معتبری می باشند. که بسیار هم شناخته شده هستند.

بررسی ترکیبات شیمیایی اسلب ها نشان از عناصر مهم تشکیل دهنده آنهاست که شامل عناصری چون منگنز و کروم است که در بالای جدول تناوبی قرار دارند. بسته به نوع اسلب تولید شده از عناصر مختلف ویژگی اسلب ها متفاوت خواهد بود. اسلب هایی که مقادیر بیشتری از عنصر منگنز را به خودشان اختصاص داده اند شکننده و قابل شکل پذیری نیستند.

اما اسلب هایی که از فولاد درست می شوند درصد کروم بیشتری دارند که این امر مقاومت اسلب ها را در برابر خوردگی و سختی نشان می دهد. اگر چه در حال حاضر از روشهای مختلفی برای تولید اسلب ها استفاده می شود اما در هر صورت گرما برای تولید این محصولات از ارکان بسیار مهمی به شمار می رود.

ویژگی اسلب فولادی در ساخت ورق های فولادی در صنعت محصولات فلزی خلاصه می شود. اسلب های فولادی از فولاد کربنی و یا فولاد کروم و نیکل ساخته می شوند. شرکتهای سازنده این اسلب ها را به صورتهای تختال و یا بلوم روانه بازارها می کنند.

همه چیز درباره نحوه تولید اسلب فولادی

همه چیز درباره نحوه تولید اسلب فولادی بررسی های صورت گرفته در خصوص مراحل تولید اسلب های فولادی نشان از تولید با ابعاد مختلف و با سایز بندی های مشخص می باشد. البته شما شاهد گزینه های مختلفی از اشکال مختلفی چون مستطیلی و بلوم از این اسلب ها در بازارها خواهید بود. ابعاد استاندارد اسلب های فولادی با توجه به کارخانه تولیدی آنها صورت پذیر خواهد بود.

یا ضخامت های مختلف اسلب های فولادی هم یکی دیگر از مسائلی است که تولید اسلب های فولادی در نظر گرفته می شود. مسئله مرتبط با تولید اسلب ها استفاده از آنها در تولید محصولات فولادی می باشد.

آنچه به نظر مهم می آید افزایش رو به جلو تولیدات روزانه اسلب ها است که امروزه به طور بسیار گسترده ای در حال رشد می باشد. تقسیم بندی آلیاژی و اینگات در تولیدات اخیر گوی سبقت را از دیگر اسلب های فولادی گرفته اند.

بزرگترین دلیل محبوبیت تولید کنندگان اسلب فولادی در نحوه تولید اسلب های فولادی در تمامی کارخانه های کشور می باشد. اتفاقی که این روزها به دلیل وجود شرایط بد اقتصادی کمتر رخ می دهد.

اگر به هر دلیلی تولید اسلب فولادی نتواند اطمینان خاطری به مشتریان خود در خصوص فروش محصولاتش با قیمت های مناسب بدهد. مطمئنا با مشکل بسیار جدی روبرو خواهد شد. ارائه کیفیت های جهانی از اسلب های فولادی باید از اهداف اولیه تولید کنندگان اسلب ها باشد تا شاهد موفقیتهای پیروزمندانه خود باشند.

اما مسئله ای که هست، این است که مشتریان بسیار با دقت خرید می توانند تا گول محصولات بی کیفیت و دروغین بعضی از تولیدکنندگان را از لحاظ غیر استاندارد بودن محصول نخورند.

از آنجا که هدف تولید کنندگان کاهش هزینه های اضافی مثل تولید اسلب از برده های آهن می باشد، پس در زمان تولید کیفیت محصولات تولیدی خود را از قلم ندازنند. همچنین سعی در ارائه محصولات دارای استانداردهای ملی را به مشتریان خود باشند. محصولاتی که دارای برچسب برند و استاندارد باشند.

تولید کننده اسلب فولادی جهت صادرات

تولید کننده اسلب فولادی جهت صادرات در مباحث بالا تا حدودی با اسلب فولادی و نحوه تولید آن آشنا شدیم، در ادامه نیز معرفی بیشتر اسلب و نحوه تولید آن خواهیم پرداخت. اسلب فولادی پس از تولید نه تنها در داخل کشور بلکه در دیگر کشورها هم مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله ی این کشور ها عبارتند از: سودان، اندونزی و … و اسلب فولادی را به کشورهای دیگر صادر می نمایند.

البته تولید کننده اسلب فولادی باید در تولید اسلب تمامی نکات تولید را رعایت کند و اسلبی با کیفیت به بازار عرضه کند. تولید کنندگان بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که یکی از معروف ترین و بزرگ ترین از این تولید کنندگان شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد که توانسته است در این زمینه پیشرفت هنگفتی کند.

معمولا تولید کننده اسلب فولاد بر اساس برند شرکت تولید کننده قیمت محصولات خود را تعیین می کنند. و گروه دیگر بر اساس استاندارد این اسلب ها شروع به کار می کنند. و گروه سوم هم بر اساس عملکرد درست و عالی این اسلب ها در تولید محصولات فولادی کار خود را شروع می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما