خرید بریکت آهن اسفنجی – تولید بریکت سرد

خرید بریکت آهن اسفنجی در هر دو نوع بریکت سرد و بریکت گرم، با توجه به عدم وجود خطرات و احتمال اکسیداسیون در طی فرآیند حمل و نقل، در حال افزایش است. هم اکنون بخشی قابل توجهی از تولید آهن اسفنجیدر کشورهای تولید کننده منجمله ایران، به شکل بریکت شده انجام می گیرد.

تولید بریکت آهن اسفنجی

تولید بریکت سرد و بریکت گرم هر دو در ایران هم اکنون در تناژ بالا انجام می گیرد. تولید بریک آهن دارای شتاب رشد خوبی بوده چراکه دیگر برای خریداران آهن اسفنجی چنانچه این محصول را به صکل بریکت تهیه کنند، دغدغه افت کیفیت در مرحله حمل و نقل و دپو نمودن محصول، وجود نخواهد داشت.

البته در برخی موارد که فاصله مکانی و زمانی از تولید آهن اسفنجی ا محل و زمان مصرف آن کم است، قطعا توجیه اقتصادی برای صرف هزینه جهت بریکت نمودن آن وجود ندارد. در این مواقع مصرفکنندگان ترجیح می دهند، آهن اسفنجی را به شکل عمومی آن و بدون بریکت شدن خریداری کنند.

بریکت سرد آهن اسفنجی

  • بریکت سرد آهن اسفنجی
  • بریکت گرم آهن اسفنجی
  • بریکت نرمه آهن اسفنجی

در تولید بریکت سرد آهن اسفنجی، درجه حرارت محصول ورودی دستگاه بریکت زنی، برابر درجه حرارت محیط است.

بریکت نرمه آهن اسفنجی

بریکت نرمه آهن اسفنجی نوع دیگر بریکت است که ماده اولیه تولید آن نرمه آهن اسفنجی است که آهن اسفنجی زیر سرندی نیز می گوییم. در واقع گلوله های شکسته آهن اسفنجی که در مرحله سرند زیر سرند باقی می مانند، می توانند در یک مرحله فرآوری، به ریکت نرمه آهن اسفنجی تبدیل شده و به زنجیره فولادسازی برگردند.

بریکت گرم آهن اسفنجی

همانطور که از نام بریکت گرم آهن اسفنجی، پیداست در تولید این محصول درجه حرارت محصول شارژ دستگاه بریکت زنی، بالا و برابر 650 درجه سانتی گراد است.

فروش بریکت آهن اسفنجی

فروش بریکت آهن اسفنجی ایران در هر دو بخش صادرات همچنین بخش داخلی به کارخانه های فولادسازی داخلی حتی کارگاه های کوچک که بصورت دستی شمش در کوره های چند تنی القایی تولید می کنند، انجام می گیرد. خوشبختانه توسعه واحدهای بریکت زنی و افزایش تولید بریکت آهن اسفنجی، امکان صادرات آن را در کنار تامین نیاز بازار داخلی، فراهم آورده است.

آنالیز بریکت سرد و گرم آهن اسفنجی مورد عرضه شرکت آهن و فولاد سیمرغ را می توانید در کاتالوگ محصولات شرکت که از لینک قرار داده شده قابل دانلود است، بررسی نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما