قیمت شمش فولاد 5sp خوزستان

قیمت شمش فولاد 5sp مجتمع فولاد خوزستان که شمش فولاد صادراتی ایران می باشد، در بورس کالا مبنای تعیین قیمت محصولات بالادستی فولاد نظیر قیمت آهن اسفنجی قرار گرفته است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت شمش فولاد 5sp صادراتی ایران با توجه به اینکه کشورمان جزء تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات و فرآورده های زنجیره فولاد است، تحت تاثیر نوسانات و شرایط بازار جهانی قرار دارد.

قیمت شمش فولاد خوزستان

مجمع فولاد خوزستان از بزرگترین شرکت ها در زمینه صادرات شمش فولاد است. قیمت شمش فولاد خوزستان تحویل FOB بندرعباس بر اساس قیمت جهانی شمش فولاد و قیمت بیلت فولادی و البته بر اساس هزینه های جانبی فروش و صادرات تعیین می گردد. بر همین اساس نیز قیمت ریالی محصول در بازار داخلی البته با در نظر گرفتن نرخ قیمت ارز دلار، مشخص خواهد شد. همچنین نکته قابل ذکر قرار گرفتن قیمت شمش فولاد به عنوان مبنا برای تعیین قیمت برخی از محصولات فولاد خام نظیر آهن اسفنجی در بورس کالا است.

قیمت جهانی سنگ آهن

تغییر و نوسان قیمت جهانی سنگ آهن به طور مستقیم بر قیمت صادراتی فولاد ایران (قیمت دلاری) تاثیر می گذارد. به عنوان مثال در نوامبر 2018 نوسان نزولی قیمت فولاد چین بر بازار فولاد تمامی کشورهای فعال در صنعت فولاد از جمله کشورمان تاثیر گذاشت و آن را با نوسان نزولی مواجه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما