فروش پوسته اکسید آهن الک شده – ضایعات نورد

فروش پوسته اکسید آهن به عنوان ضایعات کارگاه های نورد جهت کاربرد آن در واحد های فولادسازی، تولید فروسیلیس و …، این امکان را که دو درصد آهن از بین رفته در مرحله نورد کاری به زنجیره فولادسازی بازگردد و یا در صنعت موثری مورد استفاده قرار گیرد، فراهم کرده است.

پوسته اکسیدی نورد

منظور از پوسته اکسیدی نورد چیست؟ اگر تعریفی کلی از پوسته اکسیدی ارائه دهیم، مفهوم این عبارت کاملا رای شما آشکار خواهد شد. پوسته اکسیدی چیست؟

پوسته اکسیدی لایه های شکسته و خورد شده اکسیدی شمش فولاد است که در فرآیند نورد گرم بر روی شمشف از آن جدا می شود. آنچه آمار نشان می دهد، متاسفانه حدود دو درصد ز آهن ورودی به خطوط نورد کاری در قالب پوسته اکسید از زنجیره فولادسازی خارج می شود. ولی چگونه می توان آن را به زنجیره تولید فولاد بازگرداند؟

خریدار پوسته اکسید آهن

خوشبختانه فولادسازان
بخصوص در کوره های بلند، و بعضا کوره های قوس الکتریکی و القایی توانسته اند شرایط
استفاده از پوسته اکسید آهن در زنجیره تولید فولاد (در گام نخست این مرحله یعنی
ذوب) پیدا کنند. این تکنیک استفاده در برگرداندن درصد قابل توجهی از هزینه کرد
خطوط فولادسازی و نورد تاثیر مستقیم داسته است.

البته
پوسته اکسید آهن کاربردهای دیگری نیز در صنعت دارد. از جمله مهمرین کاربردهایی که
هم اکنون توسعه یافته است می توانیم به استفاده از آن برای تولید فروسیلیس اشاره
کنیم.خریدار پوسته اکسیدآهن در حال حاضر واحدهایی هستند که به طور
مخصر بر آنها اشاره نمودیم.

سه کیفیت پوسته شمش

سه کیفیت از پوسته اکسید آهن که در زیر می توانید مشاهده کنید آماده عرضه وسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است. پوسته اکسید آهن ریز، پوسته اکسید آهن مخلوط، پوسته اکسید آهن کاملا الک شده و پولکی. تصاویر هر سه محصول در زیر قابل مشاهده است.

فیلم الک نمودن و جدا نمودن کیفیت های مختلف را نیز می توانید در این بخش مشاهده کنید.

فروش پوسته اکسید آهن پولکی الک شده

فروش پوسته اکسید
اهن پولکی الک شده به دلیل خلوص نسبی بیشتری که دارد با قیمت نسبتا بالاتر عرضه می
شود. قطعا این اختلاف قیمت و تفاوت کیفیت قابل درک برای خریداران محترم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تناژ موجودی فعلی و
دریافت قیمت روز محصولات، می توانید با واحد فروش شرکت آهن و فولاد سیمرغ تماس بگیرید.

فروش پوسته اکسید آهن در سراسر کشور هر روزه با درصد قابل ملاحظه ای در حال صورت گرفتن است. بازار هایی زیادی در حال خرید و فروش پوسته اکسید آهن می باشند. بسته به نوع درجه خلوص نسبی پوسته آهن الک شده، فروش این محصولات صورت می گیرد. علت انتخاب این زمینه فعالیت بازاریان، ایجاد کسب و کار و درآمد است. نرخ قیمت روز پوسته آهن الک شده هم تعیین کننده تورم موجود در کشور محسوب می شود.

فروش پوسته اکسید آهن الک شده - ضایعات نورد

منظور از پوسته اکسید آهن چیست؟

منظور از پوسته اکسید آهن چیست؟ پوسته اکسید آهن، در واقع ضایعاتی هستند که در مرحله فرآیند ریخته گری محصولات در مجاورت دمای بسیار بالا حاصل می شود. قبل از اینکه بخواهیم چیزی در این خصوص بیان کنیم، بدانید که پوسته اکسید آهن از ضایعات قطعات فولادی هم حاصل می شوند. که از طریق تبدیل اولین فرآیند، و قرار گیری فولاد در برابر گرمای زیاد، به برده های آهن تبدیل می شود. سپس از طریق مواد احیاء کننده ای چون ذغال سنگ و گرافیک مورد استفاده دائمی قرار می گیرند. البته در شرایط ثابت و معین شده باید باشد.

با تبدیل ضایعات فولادی به نورد ما به محصولات با کیفیت بسیار بالا و هزینه های بسیار پایین دست خواهیم یافت که خود یکی از با ارزش ترین کارایی آنها محسوب خواهد شد. پر اهمیت ترین دلیل استفاده از اکسید آهن در صنعت به خاطر کیفیت بالای محصولات تولید شده از اکسید آهن بوده است.

مثلا تا قبل از آن در تولیدات پلاستیک خبری از کیفیت خوب و صافی در پلاستیکی نبود و نداشتیم. و در مقابل آن کاهش چشمگیر هزینه تولید محصولات با کیفیت با پوسته آهن می باشد. پوسته اکسید آهن نوعی ضایعات است که تولید کنندگان، آن را برای استفاده در بخش های مختف صنعت تداعی می کنند.

برای خوب بودن این پوسته ها لازم نیست دنبال کسب آمار و ارقامی ویژه ای در خصوص این نوع پوسته ی اکسید باشید. به هر حال یکی از مهمترین عناصر صنعتی در جهان اعلام شده اند.

مهمترین کاربرد های پوسته اکسید آهن

مهمترین کاربرد های پوسته اکسید آهن امروزه علاوه بر کاربرد پوسته اکسید آهن در زمینه هایی چون تولید فلزات رنگین و تولید صنایع فولاد، کاربردهای دیگری هم از این عناصر در طبیعت یافت می شود. اما اکسید آهن شرایطی را برای تولید کنندگان فراهم می کند که تا بر اساس میزان درصد و عیار آهن بتوانند از آنها به عنوان کمک ذوب و همچنین برای دانه بندی استفاده شود. محصولی که حاصل این فرایند می تواند باشد تولید ظروف رنگی با کیفیت های مختلف خواهد بود.

بعلاوه از اکسید آهن، در صنایع مختلفی چون پلیمر، لاستیک، جوهر چاپ مغناطیسی و غیره اشاره شده است آن هم در جهت تولید عناصر مختلفی چون فروسیلیس و صنعت فولاد به کار برده می شود.

یکی از کاربرهای مفید پوسته اکسید آهن، تولید شمش های فولادی است. که به دو صورت بیلت و بلوم صورت می گیرد. با تولید و استفاده پوسته ها در صنایع شمش، میزان تولیدات این محصولات دو چندان خواهد شد. کاربردهای تخصصی تر از اکسید آهن در شاخه های دیگری چون لوازم آرایشی و بهداشتی و داروسازی و همینطور رنگ چوب کودها به چشم خورده می شود.

همچنین از پوسته های اکسید آهن به جای رنگ بتن ها هم استفاده می شود. البته در کاربردهای بتنی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از پوسته های اکسید آهن در مخلوط های قالب گیری بازدهی تولید بتن را افزایش می دهد. همچنین در از بین بردن معایب رگه ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود. البته در برابر نفوذ ذوب در مخلوط های ماسه ای از خودش مقاومت نشان می دهد.

یکی از مهمترین کاربردهای با اهمیت دیگر پوسته های اکسید آهن در تولید فلزات سخت است. که به کمک مگنتیت درونی اکسید آهن به همراه Oef باقیمانده صورت می پذیرد.

آنچه از پوسته اکسید آهن نمی دانید

آنچه از پوسته اکسید آهن نمی دانید با توجه به اینکه که پوسته های اکسید آهن هر روز ه دارای دامنه گستردگی وسیعتری می شوند و هر ساله نیاز بازار به این ماده ارزشمند بیشتر و بیشتر می شود، اولین مسئله ای که در رابطه با استفاده از پوسته اکسید آهن نمی دانید، درصد اندازه این ضایعات تولیدی در تولید عناصر فلزی شما می باشد تا شما بتوانید به عنصر با کیفیتی برسید.

پوسته اکسید آهن به تولید کنندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از نرم خاکه آهن هم در تولید فلزات با کیفیت خود از آنها استفاده کنید، ولی آیا درصد نرمه و یا خاکه آهن در تولید عناصر با کیفیت تاثیری دارد یا خیر؟ یا اینکه میزان استفاده از آنها در عایق های حرارتی و رفع عیوب حرارتی چه مقدار خواهد بود.

غیر از مواردی که گفته شد، بعضی از معادن استخراجی پوسته اکسید آهن نیاز به جذب و تربیت نیروی متخصص به طور حرفه ای برای نا دانستنی های اکسید آهن وجود دارد تا بتوانند در این زمینه به آنها یاری برسانند.

مهمترین نکته ای که در انتخاب پوسته های آهن مورد توجه است اینکه تمامی این عناصر با تایید از سوی کارشناسان اهل فن در معادن تولیدی صورت می پذیرند آن هم با وجود تجهیزات پیشرفته در معادن امکان پذیر خواهد بود. نکته بعدی در خصوص تایید این عناصر دانش کارشناسانه فروشندگان است که بسیار خوب و عالی از کیفیت این محصولات صحبت می کنند.

قیمت روز پوسته اکسید آهن الک شده

قیمت روز پوسته اکسید آهن الک شده

بزرگترین مرکز تعیین کننده قیمت پوسته اکسید آهن مراکز و مسئولان فروش پوسته های اکسید آهن به شمار می روند. این مراکز با توجه به درجه خلوص آهن به کار گرفته شده در تولید عناصر و همچنین میزان درصد نرمه و خاکه اکسید آهن و البته ضخامت تکه های آهن در عناصر تولیدی، قیمت پوسته ها را تعییم می کنند.

پارامترهایی چون میزان درشتی، یا ریزی آهن موجود و یا کیفیت مواد پوسته آهن در بار، و همینطور میزان مشارکت پوسته ها در تولید صنایع فولادی عاملی جهت تعیین قیمت پوسته ها به شمار می رود.

مهمترین عامل تاثیرگذار در افزایش قیمت پوسته های آهن الک شده نوع اکسید آهن الک شده ایرانی یا خارجی است و همینطور درصد بکارگیری پوسته ها در صنایع مختلف به شمار می رود. بعلاوه کاهش سطح کیفی پوسته های اکسید آهن در جاهای مختلف کشور به دلیل نوسانات قیمت پوسته ها خواهد بود.

کیفیت مواد اولیه پوسته اکسید آهن الک شده در بعضی از بازارها هیچ تفاوتی در افزایش و یا کاهش قیمت پوسته ها ندارد. چرا که آنها با توجه به افزایش تورم به طور خودکار و با توجه به نظر شخصی خود پوسته ها را قیمت گذاری می کنند.


جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما