فروش پوسته اکسیدی آهن – ضایعات

فروش پوسته اکسیدی آهن 800 تن به صورت تمیز و الک شده (تصویر و فیلم  پوسته شمش را در زیر مشاهده می کنید)، همچنین در دو کیفیت ریز و مخلوط توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد.

پوسته اکسیدی نورد

پوسته اکسیدی نورد که پوسته اکسید شده سطوح شمش و تختال است که در مرحله نوردکاری از سطح شمش جدا می شود، توسط کارخانجات با توجه به توسعه کاربرد این محصول ضایعاتی، به فروش می رسد. می توان گفت حدود دو درصد از فولاد ورودی به واحدهای نورد و اصلاح تختال در اقلب پوسته اکسیدی نورد خارج می شود. خوشبختانه امکان فروش پوسته اکسیدی آهن، امکان بازگردانی هزینه و سرمایه را هرچند اندک برای کارخانه های نوردکاری و اصلاح تختال فراهم نموده است.

فروش پوسته اکسیدی آهن در سه کیفیت

مراکز فروش پوسته اکسیدی آهن که این محصول را از کارخانجات جمع آوری می نمایند، فرآوری ثانویه ای را بر روی محصول با هدف بهبود کیفیت و البته درجه بندی کیفیت های مختلف آهن انجام می دهند. بخش مهم این فرآوری شامل الک محصول است. نمونه ای از فعالیت را در فیلم زیر مشاهده می کنید. کیفیت های مختلف پوسته شمش آماده فروش شرکت آهن و فولاد سیمرغ در همین قیلم قابل مشاهده است.

قیمت پوسته اکسید آهن

قیمت پوسته اکسید آهن در فروش این محصول دقیقا بر اساس کیفیت آن و درصد خلوص آهن اش تعیین می شود. بررسی خلوص آهن از طریق آنالیز محصول در مقیاس آزمایشگاهی به شرط نمونه برداری صحیح از محموله، امکان پذیر است.

مزایده فروش پوسته اکسیدی آهن تمیز

علاوه بر پیشنهادات فروش پوسته اکسیدی آهن فوق که برای تناژ 800 تن اعلام گردید، مزایده فروش پوسته اکسیدی آهن در تناژ 5000 تن نیز به طودی توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ برگزار و تاریخ آن به اطلاع عزیزان خواهد رسید. می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار و عرضه ها سایت شرکت و یا کانال تلگرام شرکت را پیگیری نمایید. آدرس هر دو در زیر درج می شود.

مسیرهای ارتباطی انتهای اطلاعیه نیز جهت دریافت اطلاعات بیشتر قرار داده شده است. می توانید با واحد فروش و یا به طور مستقیم با مدیر بازرگانی شرکت در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما