خرید و فروش کنسانتره آهن - قیمت لحظه ای - شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

خرید و فروش کنسانتره آهن – قیمت لحظه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت لحظه ای سنگ آهنقیمت جهانی کنسانتره سنگ آهنقیمت سنگ آهن داخلیکارخانه تولید کنسانتره آهنفروش کنسانتره آهن
خرید و فروش کنسانتره آهن

قیمت خرید و فروش کنسانتره آهن به صورت لحظه ای توسط نشریه های معتبر نظیر مجله شرکت آهن و فولاد سیمرغ، نشریه سایت پلت سنگ آهن یا متال بولتن اعلام می شود. نوسانات ایجاد شده در هر بازه زمانی دلایل متفاوتی دارد که اغلب در این نشریه ها همزمان با اعلام قیمت روز، مورد تحلیل قرار می گیرند.

قیمت لحظه ای سنگ آهن

آخرین اخبار سنگ آهن را از زبان شرکت آهن و فولاد سیمرغ در این قسمت  بشنوید. آخرین اخبار، نوسان قیمت لحظه ای سنگ آهن را مثبت نشان می دهد. سه دلیل عمده روند صعودی قیمتها به این ترتیب است:

کاهش صادرات سنگ آهن برزیل در اثر بروز حادثه شکست سد باطله معدن استان minas gerais برزیل به همراه تشدید محدودیتهای ایمنی اخیر بر روی دیگر معادن برزیل. استان minas gerais در سال اخیر بیش از 55 درصد صادرات سنگ آهن برزیل را بر عهده داشت.

کاهش صادرات سنگ آهن استرالیا در اثر طوفان ورونیکا. استرالیا و برزیل بزرگترین صادرکنندگان سنگ آهن در جهان هستند. دومین و سومین شرکت بزرگ صادرکننده سنگ آهن جهان شرکت های ریوتینتو و شرکت bhp هستند که واقع در کشور استرالیا می باشند.

مورد سوم که تاثیر خود را بر روی قیمت فروش سنگ آهن، قیمت هر تن گندله و قیمت کنسانتره آهن بر جای گذاشته و سبب تشدید نوسانات صعودی اخیر شده است، افزایش قاضای خرید از سوی فولادسازان چینی است که با هدف ذخیره برای تعطیلات فستیوال، اقدام به خرید کرده اند.

در ادامه قیمت روز کنسانتره آهن در بازار جهانی مورد اشاره قرار خواهد گرفت.

قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن

قیمت خرید و فروش کنسانتره آهن در آخرین تغییرات مربوط به هفته نخست آوریل 2019، با رشد 7.6 درصدی برای کنسانتره سنگ آهن 66 درصد، هم اکنون در 5 آوریل 2019 با قیمت 104.12 دلار Cfr بنادر چین در حال معامله است. قیمت سنگ آهن 62 درصد نیز با هفت درصد رشد، حدود 92.9 دلار بر تن در بندر چینگدائو چین، معامله می شود.

قیمت سنگ آهن داخلی

نتیجه رشد قیمت جهانی سنگ آهن بر روی قیمت سنگ آهن صادراتی ایران، مثبت بوده است. قیمت سنگ آهن fob بنادر کشورمان رشد قابل توجه را در هفته گذشته تجربه کرد. میزان رشد قیمت ها از 7.7 درصد تا 20.3 درصد برای عیار های مختلف سنگ آهن و کنسانتره اعلام شد که در مقاله قبل به اطلاع عزیزان رسید. لینک رجوع به مقاله در زیر قرار داده می شود.

لینک مقاله: قیمت روز سنگ آهن

قیمت سنگ آهن داخلی برای عرضه به شرکت های داخلی نیز با آغاز به کار مجدد کارخانه ها و بورس بعد از تعطیلات نوروزی، طی روزهای آی به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

کارخانه تولید کنسانتره آهن

کارخانه تولید کنسانتره آهن بر مبنای قیمت روز کنسانتره، خرید و فروش کنسانتره آهن را انجام می دهد. آمادگی تامین ماهانه تا هشتاد هزار تن را فعلا تا خرداد ماه 1398 را داریم. در صورت افزایش توان تامین و ظرفیت تولید کارخانه، این موضوع را معاقبا به اطلاع عزیزان خواهیم رساند.

فروش کنسانتره آهن

فروش کنسانتره آهن در محل کارخانه یا دفتر فروش در تهران انجام می گیرد. آمادگی پذیرش مشتری در محل کارخانه بعد از بازدید و ارزیابی کیفیت را داریم. در مراحل ابتدایی کار، نیاز است خریدار نسبت به دریافت آنالیز کنسانتره آهن و مذاکره ابتدایی در خصوص قیمت، نحوه تحویل و زمان تحویل همچنین نحوه پرداخت را با مدیریت بازرگانی شرکت داشته باشد. توافق ابتدایی بر روی بندهای پیش قرارداد از سوی طرفین قبل از هر گونه اقدامی در مرحله نخست، بسیار کمک کننده خواهد بود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید