فروش کنسانتره سنگ آهن مگنتیت – بار صادراتی – 30000 تن تحویل fob بندرعباس

فروش کنسانتره آهن صادراتی با آنالیز 67 درصد Fe و FeO زیر 28 با مقادیر فسفر و گوگرد کمتر از 0.08 و 0.05%، در تناژ 30 هزار تن در هر 15 روز تحویل FOB بندرعباس توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. به دلیل نوسان قیمت لحظه ای سنگ آهن، در بازه زمانی سفارش شما، قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن بعلاوه هزینه کشتیرانی را در اعلام قیمت نهایی کنسانتره در نظر خواهیم گرفت. منبع، اخبار قیمت سنگ آهن در سایت پلت است.

صادرات کنسانتره سنگ آهن به چین

iron ore concentrate

میزان فروش کنسانتره آهن صادراتی به چین، هند و … از بندرعباس سالانه به چندین میلیون تن می رسد. بررسی آمار اتاق بازرگانی نشان می دهد فروش کنسانتره اهن صادراتی به چین بیش از دیگر کشورها بوده و چین از نظر حجم خرید سالانه این محصول از ایران در بین سایر کشورها، در رتبه نخست قرار می گیرد. حجم صادرات 9 ماه نخست برای سال 1397 بیش از سه میلیون تن گزارش شده است. با ارزش بیش از 326 میلیون دلار. آمار ذکر شده بر اساس آمار منشتر شده در اتاق بازرگانی تهران، اعلام شد. بیشترین میزان از این حجم صادرات کنسانتره آهن نیز طبق آنچه اشاره کردیم، مربوط به خریدهای کشور چین است. در مقام دوم نیز کشور هند قرار دارد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید کویت و هلند نیز در لیست خریدار کنسانتره آهن ایران قرار دارند.

قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن

قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن در تعیین قیمت کنسانتره آهن تحویل بندر موثر و اولین پارامتر مورد توجه صادرکنندگان است. بر اساس این پارامتر بعلاوه هزینه های جانبی نظیر کشتیرانی و بیمه محموله، قیمت کنسانتره آهن تحویل fob بندرعباس تعیین می شود. با توجه به این موضوع در هر بازه زمانی در حین مذاکره و اعلام قیمت به مشتریانمان، اخبار سنگ آهن و قیمت لحظه ای سنگ آهن را بررسی نموده همچنین نوسانات موجود بر نرخ های حمل و نقل بین المللی را در نظر گرفته و قیمت نهایی را اعلام می نماییم. به طور خلاصه می وانیم اینگونه مطرح نماییم که قیمت فروش کنسانتره آهن صادراتی را بر اساس آخرین نرخ جهانی تخمین و اعلام می نماییم.

قیمت لحظه ای سنگ آهن و کنسانتره

شاخص قیمت سنگ آهن در بورس دالیان چین یک روند رو به کاهش را برای تاریخ 22 مارس 2019 بعد از سه هفته نوسان صعودی (از بروز حادثه آسیب سد باطله شرکت واله برزیل)، نشان می دهد. میزان کاهش در حدود -5.3% بوده است. این کاهش متاثر از اتفاقات اخیر در برزیل است. آخرین اخبار سنگ آهن که موثر بر قیمت جهانی بوده است نیز مربوط به شرکت واله برزیل است. این شرکت موفق شده است مجوز راه اندازی معدن brucutu را از دادگاه دریافت نماید. بدین ترتیب با اخذ این مجوز امکان بازگشت صادرات سی میلیون تنی به بازارهای جهانی توسط این شرکت فراهم شده است. بسیاری از کارشناسان معتقد بودند این معدن برای سال 2019 به چرخه تولید باز نمی گردد. آخرین قیمت کنسانتره آهن Cfr چینگدائو چین برابر 97.63 دلار بر تن با آنالیز 66 درصد Fe در شاخص جهانی قیمت ها، اعلام شده است.

فروش کنسانتره اهن زنجان

فروش کنسانتره اهن زنجان در کنار کنسانتره آهن کرمان، یزد و …، با توجه به افزایش تولید و فرآوری کنسانتره در زنجان در حوزه صادرات رو به افزایش است. خلوص بالای سنگ آهن اسخراج شده از معادن سنگ آهن زنجان امکان فرآوری کنسانتره آهن با آنالیز بسیار خوب و صادراتی با کمترین مقدار ناخالصی ها را فراهم نموده است.

انالیز کنسانتره آهن

 انالیز کنسانتره آهن

آنالیز کنسانتره آهن که هم اکنون در این بازه زمانی آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است را می توانید در زیر مشاهده کنید. همانظور که مشاهده می کنید درصد آهن بالای 67 درصد با مقدار FeO زیر 28 درصد است. درصد عناصر مزاحم نیز خوشبختانه بسیار کم است. البته علاوه بر کنسانتره 67 درصد، دو کیفیت دیگر کنسانتره با عیار 68.48 و 65.84 درصد آهن نیز آماده عرضه می باشد. ارائه تناژ درخواستی و جزئیات خرید می تواند در اعلام مناسب ترین قیمت به شما موثر باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما