فروش کنسانتره سنگ آهن – جدول قیمت

فروش کنسانتره سنگ آهن تنها در صنعت فولادسازی انجام نمی گیرد، کاربردهای گسترده کنسانتره سنگ آهن به عنوان مثال استفاده از آن در ادیتیو خاک و …، این محصول را در دیگر صنایع نیز کاربردی کرده است. در حقیقت تنها کاربرد کنسانتره سنگ آهن، تولید گندله نیست. این محصول کاربردهای متنوع سیاری در دیگر صنایع نیز دارد.

سایت فروش مواد معدنی

سایت فروش مواد معدنی شرکت آهن و فولاد سیمرغ، عرضه گسترده سنگ آهن در شکل های سنگ آهن دانه بندی شده، کنسانتره سنگ آهن و گندله را برای زنجیره فولادسازی داخل و یا در بخش صادرات انجام می دهد. البته فروش کنسانتره سنگ آهن همچنین سنگ آهن به دیگر صنایع که از این محصولات برای اهدافی غیر از تولید فولاد استفاده می کنند، اگرچه اغلب در تناژ پایین درخواست خرید می کنند، ولی توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ با هدف حمایت از تمامی صنایع، پذیرفته می شود.

کنسانتره آهن

کنسانتره آهن مورد عرضه توسط واحدهای کانه آرایی و کنسانتره سازی معادن شرکت فولاد سیمرغ، در عیار 64 الی 69 درصد مورد عرضه قرار می گیرد. هم اکنون فروش کنسانتره سنگ آهن در عیار 68.43 درصد، 67 درصد، همچنین کنسانتره آهن با ریجکت 65 درصد توسط سایت های شرکت انجام می گیرد.

کنسانتره آهن

کارخانه کنسانتره آهن

کارخانه کنسانتره آهن شرکت سیمرغ واقع در سه بخش از ایران زنجان، یزد و طبس است. از هر سه سایت می توانیم برای سال جاری محصول کنسانتره در بنادر عباس و بندر امام تحویل مشتریان عزیز دهیم.

کارخانه کنسانتره آهن
کارخانه کنسانتره آهن

خرید و فروش کنسانتره سنگ آهن

قطعا مهمترین معیاری که در خرید و فروش کنسانتره سنگ آهن مورد توجه قرار می گیرد، درصد خلوص آهن آن است. در کنار خلوص آهن، نوع ناخالصی های موجود در سنگ نیز پارامتر مهم دیگر در فروش کنسانتره سنگ آهن است. برگ آنالیز محصول تعیین کننده تمامی این جزئیات است که برای معامله نیاز است. برگ آنالیز کنسانتره سنگ آهن 68.43 درصد شرکت فولاد سیمرغ را در زیر قرار میدهیم. گفتنی است چنانچه برای خرید محصول درخواست گواهی بازرسی sgs نمایید، شرکت به هزینه خود این گواهی را در زمان تحویل بار به خریدار ارائه خواهد نمود. همچنین امکان تحویل بار بصور fob یا Cfr نیز امکان پذیر است.

قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن

جدول قیمت روز سنگ آهن، آخرین قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن 66 درصد را برابر 107.84 دلار بر تن نشان می دهد. قیمت کنسانتره سنگ آهن fob بنارد داخلی کشورمان نیز برای همین تاریخ 19 آوریل 2019، عدد 76.7 دلار می باشد. قیمت به روز شده را لطفا از بخش بالایی سایت رسمی شرکت فولاد سیمرغ مشاهده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما