لیست موجودی های روز:

No data

نرخ کنسانتره سنگ آهن – جدول قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ آهنخریدار کنسانتره آهنقیمت هر تن کنسانتره آهنافزایش قیمت سنگ آهنقیمت هر تن گندلهقیمت سنگ آهن در بورس کالا
نرخ کنسانتره سنگ آهن - جدول قیمت

نرخ کنسانتره سنگ آهن در جدول قیمت ها برای سه عیار 67، 66 و 65 درصد در شاخص های جهانی اعلام می گردد. البته عرضه کنسانتره آهن اغلب تا عیار 69 و یا زیر 65 درصد نیز با اعلام پاداش یا پنالتی به ازای هر یک درصد تغییر خلوص، انجام می گیرد.

انواع سنگ آهن

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت یا هماتیت، همچنین قیمت هر تن گندله آهن و نرخ کنسانتره سنگ آهن دقیقا بر همین اساس یعنی اعلام پنالتی یا پاداش با تغییر در میزان خلوص یا نوسان درصد عناصر مضر نظیر آومینا، سیلیس، گوگرد و فسفر، تعیین می گردد. بررسی نمونه زیر می تواند اطلاعات جامع و کامل را در این خصوص به شما ارائه نماید.

خریدار کنسانتره آهن

خریدار کنسانتره آهن در گام نخست آنالیز پیشنهادی فروشنده که از معدن استخراج  و فرآوری شده را ملاحظه می کند. ولی با توجه به امکان نوسان اندک عناصر و خلوص در کنسانتره تولید شده، فروشنده احتمال نوسان و پنالتی و پاداش های مربوطه را در نظر گرفته و به اطلاع خریدار می رساند. این موضوع امری متداول در تجارت سنگ آهن است.

قیمت هر تن کنسانتره آهن

آخرین نوسانات نرخ کنسانتره سنگ آهن حاکی از افزایش قیمت هاست. هم اکنون در 9 آوریل سال 2019 قرار داریم. در هر سه ماه نخست امسال، روند تغییر قیمتها، افزایشی بوده است. نرخ قیمت کنسانتره سنگ آهن 67 درصد در آخرین قیمت اعلام شده که مربوط به 5 آوریل است، برابر 104.12 تحویل cfr بندر چینگدائو چین است.

افزایش قیمت سنگ آهن

افزایش قیمت سنگ آهن در روزهای نخست دومین هفته اوریل 2019 همچنان ادامه دارد. دیروز دوشنبه 8 آوریل 2019 افزایش 2.6% قیمتها را داشتیم. قیمت سنگ آهن 62% به 95.3 دلار رسیده است. پیش بینی جابه جایی مرز قیمت سنگ آهن به 100 دلار را برای امروز سه شنبه 9 آوریل با توجه به اینکه شاخص قیمت ها در بورس دالیان روند رو به صعود دارد، وجود دارد.

تاخیر در ارسال محموله سنگ آهن از استرالیا همزمان با افت صادرات کشور برزیل، دو عامل ایجاد نگرانی است. هم اکنون در تاریخ 9 آوریل 2019 قرار داریم و هنوز بار سنگ آهن ماه آوریل شرکت های ریو تینتو و bhp استرالیا به چین وارد نشده است. این موضوع عامل تشدید کننده افزایش قیمت ها در چین است.

قیمت هر تن گندله

آخرین قیمت هر تن گندله آهن در 5 آوریل 2019 اعلام شده است که بر روی 126.13 دلار ایستاده. نوسان رو به رشد قیمت های سنگ آهن احتمال افزایش قیمت گندله آهن را نیز می دهد.

قیمت یومتال سنگ اهن

قیمت یومتال سنگ اهن نیز برای سنگ آهن مگنتیتت 61 درصد، گندله آهن 65 درصد و کنسانتره آهن 67 درصد را تحویل fob بندر در زیر مشاهده می کنید.

قیمت سنگ آهن مگنتیت 61 درصد تحویل fob برابر 57.2 دلار.

قیمت کنسانتره سنگ آهن 67 درصد برابر 76.5 دلار.

قیمت گندله آهن 65 درصد نیز برابر 85.4 دلار است.

قیمت سنگ آهن در بورس کالا

قیمتسنگ آهن در بورس کالا از آغاز روزهای کاری فروردین 1398 در حال حاضر اعلام نشده است. به محض تعیین و اعلام، واحد اطلاع رسانی شرکت به اطلاع عزیزان خواهد رساند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید