فروشندگان کنسانتره آهن 67

فروشندگان کنسانتره آهن در اعلان قیمت روز کنسانتره آهن به عیار آن توجه می کنند. عیار کنسانتره آهن بر اساس درصد آن تعیین می شود. کنسانره اهن صادراتی ایران در سه عیار 65 درصد، کنسانتره آهن 67 درصد و همچنین 66 درصد دسته بندی و جهت فروش عرضه می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم از مهمترین عواملی که جهت تعیین قیمت کنسانتره آهن توسط فروشندگان کنسانتره آهن در نظر گرفته می شود، عیار آن است. عیار کنسانتره آهن به معنی درصد آهن موجود در آن است. هرچه عیار بالاتر به تناسب نرخ قیمت اعلام شده برای آن اغلب بالاتر است. به عنوان مثال قیمت کنسانتره آهن 67 درصد بیش از کنسانتره 65 درصد است.

البته نکته ای که باید به آن اشاره کنیم عدم ثبات قیمت برای حتی یک عیار مشخص کنسانتره سنگ آهن در طول سال است. ممکن است در طول هر سال به دفعات قیمت کنسانتره آهن دچار نوسان و تغییر شود.

قیمت روز کنسانتره سنگ آهن

قیمت روز کنسانتره سنگ آهن بر اساس شرایط بازار جهانی و میزان عرضه و تقاضای موجود برای آن تعیین می گردد. گاهی محدودیت هایی که برای تولیدکنندگان و فولادسازان اعمال می شود و یا حتی برخی شرایط که سبب توقف تولید در برخی مناطق می شود، می تواند تقاضای خرید کنسانتره آهن را با کاهش مواجه کند. احتمالا در چنین شرایطی شاهد افت قیمت می شویم. گاهی نیز به ناسب تقاضای خرید برای آهن آلات و مقاطع فولادی نیاز به تولید بیشتر محصول وجود دارد که در این صورت تقاضا افزایش یافته و این موضوع نیز تاثیر بر قیمت کنسانتره خواهد داشت ولی این بار تاثیر آن افزایش قیمت خواهد بود.

بنابراین نیاز است حین خرید در هر بازه زمانی اقدام به استعلام قیمت روز کنسانتره سنگ آهن نموده و سپس سفارش خرید خود را ثبت نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما