قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن چادرملو

قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن چادرملو (با عیار 68.48 ، 67 و 66 درصد fe total آماده فروش است) برای ظرفیت بالای فروش کنسانتره آهن در قراردادهای طولانی مدت، قیمت کف اعلام می شود. ظرفیت تامین شرکت در سایت و انبارها برای عقد قرارداد تامین  مداوم حدود سیصد هزار تن سالیانه با امکان بارگیری 15 هزار تن ماهیانه جهت صادرات و فروش داخلی می باشد.

قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن در مذاکره خرید این محصول بر اساس چند مورد که تناژ خرید کنسانتره آهن از مهمترین آنهاست، توسط فروشنده سنجیده شده و اعلام می شود.

بهترین قیمت فروش کنسانتره سنگ آهن

خرید کنسانتره سنگ آهن اغلب در سیکل زمانی مرتب به دلیل نیاز کارخانه مصرف کننده انجام می گیرد. خریدار کنسانتره سنگ آهن در معامله با هر شرکت فروشنده کنسانتره آهن تمایل به عقد قرارداد طولانی مدت به چندین دلیل دارد:

  • حذف دغدغه تامین محصول در طول سال
  • دستیابی به بهترین قیمت کنسانتره سنگ آهن
  • اطمینان از دسترسی به عیار و کیفیت مشخصی از محصول

گزینه دو اشاره به قیمت کنسانتره آهن دارد. همانطور که می دانید این محصول در تناژ های بسیار بالا معامله می شود. لذا کوچکترین اختلاف قیمت می تواند مبلغی کلان باشد. لذا کارخانه های تولیدی جهت تنظیم هزینه های تولید و کاهش آن، همواره به دنبال قیمتی مناسب برای محصول درخواستی خود هستند. فروشنده کنسانتره سنگ آهن با توجه به نیاز خریدار خود و قراردادی که برای تامین این کارخانه در طول چند سال می بندد، سعی می کند بهترین قیمت پیشنهادی را به او اعلام نماید.

کارخانه کنسانتره سنگ آهن

شرکت آهن و فولاد سیمرغ آماده عقد قرارداد فروش کنسانتره سنگ آهن چادرملو با عیار در محدود 66 الی 68.48 درصد در تناژ سیصد هزار تن سالیانه با ظرفیت بارگیری 15 هزار تن تا حداکثر 20 هزار تن ماهیانه می باشد. جهت بارگیری صادراتی با توجه به نیاز خرید سی هزار تن برای تکمیل بار کشتی، در صورت عقد قرارداد نیاز به 45 الی 60 روز کاری جهت تکمیل محموله داریم. کنسانتره آهن 65 درصد نیز در حجم محدود آماده عرضه است.

تولید کنسانتره سنگ آهن

کلوخه سنگ آهن با خلوص fe total در حدود 50 درصد در سنگ شکن های ژیراتوری وارد شده و ابعاد آن تا حدود 200 میلی متر کاهش می یابد. پس از این مرحله محصول وارد آسیاب های HPGR و آسیاب گلوله ای تر شده و پس از پرعیار سازی با روش های مغناطیسی و فلوتاسیون، تبدیل به کنسانتره سنگ آهن با عیار بالای 67 درصد و سایزهای 300 الی 600 میکرون می شود.

قیمت روز کنسانتره سنگ آهن

قیمت روز کنسانتره سنگ آهن در چین برای تاریخ امروز 20 بهمن ماه 1397 مصادف با 8 فوریه 2019 برای عیار 66 درصد در حدود 105.16 دلار اعلام شده است.

خرید کنسانتره سنگ آهن

در هر بازه زمانی که قصد ارائه درخواست خرید کنسانتره سنگ آهن را دارید نیاز است به صورت به روز شده درخواست شما بررسی شده و با توجه به قرارداد و تعهداتی که به دیگر مشتریانمان داده ایم، پیشنهاد رسمی خود را به شما ارسال نماییم. بررسی درخواست شما طی دو روز کاری انجام شده و در صورت امکان عقد قرارداد، پیش قرارداد همراه با پیشنهاد رسمی خدمت شما ارسال خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما