قیمت کنسانتره و گندله آهن

قیمت کنسانتره و گندله آهن را بر اساس چند پارامتر شامل خلوص آهن، درصد اکسید آهن، میزان ناخالصی ها نظیر درصد فسفر، گوگرد، آلومینا، سیلیس همچنین بر اساس سایز فرآورده ها، اعلام می کنیم. البته قطعا نوسانات احتمالی روز نیز در اعلام نهایی قیمتها در نظر گرفته می شود.

فروش گندله سنگ آهن

آنچه در فروش گندله سنگ آهن اهمیت دارد و در برگ آنالیز آن درج می شود، همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره کردیم، علاوه بر خلوص آهن محصول درصد ناخالصی های آن است. آنالیز گندله سنگ آهن مورد عرضه شرکت آهن و فولاد سیمرغ را در این بخش قرار می دهیم، جزئیات به طور کامل در برگ آنالیز درج شده و گویای کیفیت محصول است.

 فروش گندله سنگ آهن

گندله سنگ آهن ایران

گندله سنگ آهن ایران خوشبختانه کیفیت لازم و کافی جهت صادرا را دارد. درصد پایین ناخالصی ها و عناصر مضر موجود در فرآورده، سبب مقبولیت آن در بازارهای جهانی لذا رونق صادرات آن شده است. البته کیفیت گندله سنگ آهن ایران که توسط کارخانه های مختلف تولید می شود، متفاوت است و ممکن است برخی موارد به دلیل بالا بودن ناخالصی، قابلیت پیشنهاد صادراتی نداشته باشد. بنابراین بایستی در ارائه و پیشنهاد محصول دقت کافی را طبق اصل شناخت بازار هدفمان داشته باشیم.

خریداران گندله آهن

خریداران گندله آهن ایران کشورهای بسیاری از جمله چین هستند. همانطور که می دانید چین بزرگترین واردکننده سنگ آهن در هر سه شکل دانه بندی شده، کنسانتره و گندله است. بیشترین حجم صادرات گندله آهن نیز به این کشور انجام می گیرد. اگرچه علاوه بر چین کشورهای عراق و عمان نیز جزء خریداران گندله آهن هستند.

قابل ذکر است کد تعرفه گمرکی گندله اهن 2601120 می باشد.

نرخ روز گندله

نرخ روز گندله آهن در بازار جهانی برابر 126.13 دلار اعلام شده است. آخرین قیمت قیمت کنسانتره و گندله آهن نیز fob بنادر کشورمان به ترتیب برابر 76.8 دلار برای قیمت کنسانتره سنگ آهن و 90.4 دلار در هر تن قیمت گندله آهن می باشد.

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت 60 درصد نیز تحویل fob برابر 55.2 دلار در هر تن می باشد. آخرین نرخ کشتیرانی حدود 29 دلار تا بنادر چین اعلام شده است. لذا قیمت cfr چین در حدود 84.2 می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما