فروشندگان کنسانتره آهن

فروشندگان کنسانتره آهن، در ارائه قیمت کنسانتره آهن 66، 67 و همچنین 65، اغلب اختلاف قیمت حدود 2 الی 2.5 دلاری را بر اساس عیار کنسانتره آهن، در نظر می گیرند. قیمت کنسانتره آهن 67 به عنوان کنسانتره پر عیار، بالاتر است. به عنوان مثال قیمت کنسانتره آهن 67 تحویل fob بندرعباس در تاریخ 2018.09.27 برابر با 72.6 دلار اعلام شد.

یکی از فروشندگان کنسانتره آهن در جهان کشور ایران است. منابع عظیم معدنی به خصوص در زمینه سنگ آهن و استخراج این محصول، سبب شده هم اکنون ایران یکی از فروشندگان کنسانتره آهن در دنیا باشد.

فروشندگان کنسانتره آهن در عرضه صادراتی این محصول، فروش کنسانتره آهن 65، 66 و 67 را هم در بازار داخلی و هم در بخش صادرات انجام می دهند. صنعت فولادسازی ایران پر رونق است. سالانه حجم قابل توجهی از انواع مقاطع فولادی در ایران تولید و علاوه بر تامین نیاز داخلی مورد صادرات قرار می گیرد. بنابراین فروش داخلی انواع مواد خام آهن نظیر کنسانتره توسط فروشندگان کنسانتره آهن، کم نیست.

قیمت کنسانتره آهن صادراتی

در هفته گذشته (20 الی 27 ام سپتامبر 2018) شاهد یک کاهش و روند نزولی قیمت کنسانتره آهن صادراتی ایران بودیم. بازار حدود 0.3 الی 0.8 درصد افت قیمت را در انواع سنگ آهن دانه بندی شده و قیمت کنسانتره آهن، تجربه کرد.

نوسان قیمت بین عیارهای مختلف کنسانتره آهن اغلب متفاوت است. در روند نزولی نوسان، کاهش قیمت کنسانتره آهن پر عیار اغلب کمتر است.

جهت دریافت قیمت کنسانتره آهن و ثبت سفارش خرید می توانید با کارشناس فروش شرکت آهن و فولاد سیمرغ تماس بگیرید.

مراکزی که سنگ آهن معدنی را فرآوری می کنند از این محصول طبیعی یک فراورده جانبی به نام کنسانتره آهن به دست می آورند و در داخل صنایع مربوط به ذوب فلزات و ریخته گری از آن استفاده می نمایند، مرجع اصلی خرید و فروش کنسانتره آهن خشک این محصول را در حجم بسیار زایدی از مراکز تولید کننده خریداری کرده و سپس در داخل دفتر فروش خود عرضه می نماید تا به دست عموم مردم کشور ما برساند.

فروشندگان کنسانتره آهن

آشنایی کامل با کنسانتره آهن

آشنایی کامل با کنسانتره آهن وقتی که انواع کنسانتره آهن را از داخل معادن زیر زمینی خارج می کنند، آن را در داخل صنایع مربوطه به چند فرآورده مختلف تبدیل می نمایند که یکی از این محصولات جانبی بریکت و گندله آهن و آهن اسفنجی است، این محصولات این ویژگی را دارند که طبیعی، غیر سمی و غیر قابل اشتعال هستند و خطر منفجر شدن هم در آن ها وجود ندارد و به طور گسترده ای در زمینه ریخته گری فلزات مورد استفاده قرار می گیرند. از کنسانتره آهن اسفنجی در داخل مراکز ذوب فولاد و کارخانه های فولاد سازی، برای تقویت کردن این فلز استفاده می شود و این محصول می تواند یک جایگزین خیلی مناسب برای آهن های قراضه در نظر گرفته شود، چون استفاده کردن از این محصول نسبت به قراضه آهن با سرعت و سهولت خیلی بیشتری انجام می شود و به این روش احیای مستقیم آهن گفته می شود.

در ضمن از این محصول در تولید کردن میلگرد ها و ستون های اهنی با درصد عیار و خلوص بیشتر استفاده می شود و باز هم این فلز را با استفاده از این محصول تقویت می کنند، به علاوه از آن می توان مواد معدنی مختلفی همچون آهک، آلومینیا، منگنز و فروآلیاژ را با درصد ناخالصی کمتر به دست آورد، محصولاتی مانند بریکت هم در اصل همان آهن اسفنجی های فشرده سازی شده و قالب بندی شده هستند.

در کنار تمام این محصولاتی که پایه معدنی و فلزی دارند می توانند مواد شوینده و ضدعفونی کننده شیمیایی همچون پودر رختشویی، مواد آرایشی، بهداشتی و مراقبتی پوست، انواع و اقسام کود های شیمیایی مزارع همچون کود های فسفات دار، کربنات دار و کلرید دار را نیز تولید کرد، در ضمن از این محصول می توان شمش، اسلب و میلگرد نیز تولید نمود که با ذوب کردن و قالب زدن محصول تولید می گردند. مزیت استفاده کردن از این محصول و احساس آهن این است که هزینه خیلی کمتری نسبت به کوره های بلند دارد و آلودگی های زیست محیطی آن و گازهای گلخانه ای تولید شده در این روش نیز خیلی کمتر خواهد بود، که برای محافظت از موجودات زنده خیلی مهم است.

بررسی عیار کنسانتره آهن

بررسی عیار کنسانتره آهن همانطور که می دانید تمامی فلزات همچون آهن مواد معدنی هستند که در اعماق زمین وجود دارند و آن ها را از زیر خاک استخراج می کنند، این فلزات در وهله اول به صورت سنگ هایی دیده می شوند که باید در داخل صنایع ذوب و در کوره ها حرارت ببینند و فلز موجود در آن ها از سایر ناخالصی ها جدا گردد، این در اصل همان فرآیندی است که بر روی سنگ های آهن انجام می شود و محصولاتی مانند کنسانتره آهن خشک به دست می آیند.

این محصول به صورت پودری خشک دیده می شود که رنگ آن تمام سیاه است و از آن در زمینه ذوب و ریخته گری آهن استفاده می شود، در داخل این کنسانتره اصلا مواد زائد، ناخالصی و مواد اضافه وجود ندارد و میزان عیار آن خیلی بالا است و از این رو به وسیله آن سنگ های آهن بی کیفیت و ضعیف را غنی سازی می کنند و خلوص آن ها را افزایش می دهند. برای اینکه این کنسانتره سنگ آهن تولید شود.

اول سنگ های آهن را با دستگاه های مخصوصی خرد می کنند، بعد این قطعه های شکسته شده آسیاب می شوند تا به ذرات ریزی تبدیل گردند، بعد به وسیله یک سری درام مغناطیسی ذراتی که در آن ها اهن وجود دارد را از سایر ذره ها جدا می کنند، در مرحله آخر تمام ذرات پرعیار و خالص آهن را خشک و آبگیری می کنند تا کنسانتره خشک از آن ها حاصل شود.

آیا میدانید کاربرد انواع کنسانتره آهن چیست؟

آیا میدانید کاربرد انواع کنسانتره آهن چیست؟ از آنجایی که کنسانتره خشک آهن را در اثر اعمال درجه حرارت خیلی زیاد خشک و سخت می کنند، در نتیجه این محصول مقاومت خیلی بالایی در برابر عوامل ایجاد سایش، فرسودگی و حتی فشار بالا خواهد داشت و همین موضوع باعث می شود که کیفیت، کارایی و میزان طول عمر این محصول خیلی زیاد باشد و بتواند بسیاری از نیاز های مصرف کننده ها را تامین نماید.

البته برای بالا بردن این مقاومت و پایداری محصول از یک سری مواد افزودنی مخصوص در آن استفاده می شود، در ضمن در زمان حمل و نقل کنسانتره و سنگ آهن حداکثر تلاش برای جلوگیری از وارد آمدن ضربه و آسیب به آن ها صورت می گیرد، البته میزان کیفیت این محصول به ویژگی های شیمیایی، مکانیکی و خصوصیت متالوژیکی آن بستگی خواهد داشت

و این خصوصیات در فرآیند های تولید کنسانتره، ذوب، احیا کردن و پالایش نیز موثر هستند. به عنوان مثال ابعاد و اندازه های ذرات کنسانتره آهن، میزان خلل و فرج های موجود در داخل آن ها، میزان رطوبت باقی مانده در این ذرات و میزان تحمل فشاری آن ها باید به دقت اندازه گیری شده و یک سری آزمایش کنترل کیفی بر روی آن ها صورت می گیرد.

خرید کنسانتره آهن صادراتی

خرید کنسانتره آهن صادراتی خرید کنسانتره آهن که به عنوان مرغوب ترین کنسانتره آهن ایرانی شناخته می شود، محصول تولیدی خود را به صورت گسترده به شرکت های پخش واگذار می نمایند تا به تامین کردن نیاز های داخلی کشور کمک کنند، این شرکت ها بهترین مرجع برای خرید مستقیم مورد نظر به حساب می آیند چون آن را با نرخ خیلی مقرون به صرفه ای به مردم عرضه می کنند.

به روز ترین قیمت کنسانتره آهن درجه یک خشک بر اساس میزان مرغوبیت این محصول و درجه خلوص آن تعیین می شود، همچنین باید به حجم سفارش و روش خرید محصول هم توجه شود و بر این اساس خرید این محصول از مراکز توزیع کننده اصلی می تواند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد، این مراکز محصول را هم به صورت حضوری به دست مصرف کننده ها می رسانند و هم از درگاه های آنلاین برای انجام این کار بهره می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما