صادرات سنگ آهن به چين تحویل cfr

صادرات سنگ آهن به چين در انواع سنگ آهن دانه بندی شده ریز و کلوخه آهن، کنسانتره آهن و گندله سنگ آهن تحویل fob بندرعباس و همچنین cfr چین، توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ در عیار های زیر انجام می گیرد.

صادرات سنگ آهن به چين از سمت بندرعباس از کشورمان ایران سالانه نزدیک به چند میلیون تن انجام می شود. البته این آمار مربوط به همه انواع سنگ آهن صادراتی است.

صادرات سنگ آهن

انواع سنگ آهن صادراتی ایران که به مقصد چین ارسال می شود شامل موارد زیر است.

صادرات سنگ آهن به چين در نوع دانه بندی شده

سنگ آهن دانه بندی شده خود دارای دو دسته است. سنگ آهن دانه بندی شده ریز که دارای دانه بندی 0-10 است. و سنگ آهن دانه بندی شده درشت یا کلوخه سنگ آهن که با دانه بندی 10-30 مش بندی و عرضه می شود. صادرات سنگ آهن دانه بندی شده با درصد خلوص 54 الی 62 درصد انجام می گیرد. درصد خلوص 54 الی 58 به عنوان سنگ آهن کم عیار فروخته می شود. سنگ آهن با درصد خلوص 58 الی 60 محصول با عیار موسط است. و سنگ آهن 60 الی 62 درصد به عنوان محصول پرعیار مورد عرضه قرار می گیرد. محصول موجودی شرکت آهن و فولاد سیمرغ سنگ آهن هماتیت و سنگ آهن مگنتیت در عیار 48 الی 62 درصد با دپو یک میلیون تن و ظرفیت تولید روزانه 2500 تن می باشد.

صادرات کنسانتره سنگ آهن به چین

از انواع سنگ آهن صادراتی می توانیم به کنسانتره سنگ آهن اشاره کنیم. کنسانتره سنگ آهن نیز با درصد خلوص در محدوده 65 الی 67 درصد مورد عرضه قرار می گیرد.

واحدهای کنسانتره سازی در ایران هم اکنون در چند منطقه از جمله خراسان، زنجان، کردستان، سیرجان و … مشغول فعالیت و تولید کنسانتره آهن می باشند. بخشی از کنسانره سنگ آهن به دست آمده به کارخانه های گندله سازی داخل منتقل شده و درصدی از آن نیز صادرات می شود. در حال حاضر سه محموله کنسانتره آهن آماده عرضه وسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است.

صادرات گندله سنگ آهن

صادرات سنگ آهن به شکل گندله آهن نیز انجام می گیرد. گندله آهن به دو منظور مورد استفاده قرار می گیرد. مورد اول اینکه گندله سنگ آهن ماده شارژ کوره های بلند و کنورتور است. و مورد دوم اینکه گندله سنگ آهن خوراک واحدهای احیاء مستقیم می باشد. گندله سنگ آهن اغلب در عیار 65 درصد مورد عرضه صادراتی قرار می گیرد. گندله سنگ آهن عیار 65.5 درصد آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است.

جهت دریافت قیمت روز سنگ آهن fob بندرعباس یا cfrیکی از بنادر چین می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما