قیمت فروش کلوخه سنگ آهن مگنتیت

قیمت کلوخه سنگ آهن مگنتیت (سنگ آهن دانه بندی 10-30) با روند صعودی قیمتهای جهانی مسیر افزایشی را طی نموده است. آخرین قیمت سنگ آهن مگنتیت 62 درصد تحویل FOB برابر 51.1 دلار بر تن اعلام شده است.

روند رو به رشد قیمت کلوخه سنگ آهن و دیگر محصولات این حوزه نظیر قیمت کنسانتره سنگ آهن یا قیمت گندله آهن را که قابل توجه و محسوس بوده است، مشاهده می کنیم. رشد قیمت در خصوص محصولات فولادی ایران نیز چه محصولات میانی و چه نهایی رخ داده است. البته همواره با توجه به تحریمهای جهانی علیه ایران و هزینه های بالای کشتیرانی که از ایران به دیگر مناطق جهان وجود دارد، اغلب قیمت سنگ آهن fob ایران در مقایسه با قیمت سنگ آهن تحویل fob دیگر کشورها پایین تر است. در حقیقت قیمت سنگ آهن fob ایران متاثر از قیمت جهانی سنگ آهن در کشورهای مقصد می باشد.

قیمت سنگ آهن مگنتیت در بازار جهانی

قیمت جهانی سنگ آهن 58 درصد تحویل cfr بندر چینگدائو چین به طور متوسط هم اکنون در حدود 68.88 دلار/تن می باشد. یکی از بزرگترین واردکنندگان و خریداران سنگ آهن ایران، کشور چین است. لذا در برآورد قیمت سنگ آهن تحویل fob بندرعباس برای عیار 58 درصد، قیمت تمام شده این محصول تحویل Cfr چینگدائو چین را باید با احتساب هزینه حمل و نقل دریایی در نظر بگیریم.
قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت 58 درصد هم اکنون تحویل fob بندرعباس ایران حدود 41.7 دلار اعلام شده است. برآورد حدودی هزینه حمل و نقل از بندرعباس تا بندرچینگدائو چین در حدود 28 دلار به ازار هر تن است.

قیمت سنگ آهن دانه بندی ریز

البته در اعلام قیمت سنگ آهن مگنتیت، در اعلام قیمت باید پارامرهایی نظیر درصد خلوص آهن آن و سایز دانه بندی سنگ آهن نیز مورد توجه بوده و همراه با قیمت اعلام شده، در لیست قیمت درج گردد. قابل ذکر است که سنگ آهن دانه بندی شده ریز دارای دانه بندی زیر 10 میل و سنگ آهن دانه بندی شده درشت که تحت عنوان کلوخه سنگ آهن نیز شناخته می شود دارای دانه بندی 10 الی 30 میل می باشد.

جهت دریافت لیست موجودی روز و قیمت روز سنگ آهن و شرایط خرید، لطفا از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما