جدول قیمت جهانی گندله آهن و سنگ مگنتیت – بورس دالیان چین 2019

قیمت جهانی گندله آهن 65 درصد iron ore pellet  تحویل Cfr چینگدائو چین همزمان با کاهش قیمت سنگ آهن در بورس دالیان چین طی هفته گذشته (هفته سوم مارس 2019)، در جدول شاخص قیمت محصولات معدنی، روند رو به نزول با افت حدود -2.2% را تجربه کرد. قیمت لحظه ای گندله سنگ آهن برای هر تن هم اکنون بر روی عدد 124.31 دلار ایستاده است.

بازار سنگ آهن

بازار سنگ آهن در جهان روند رو به نزول به خود گرفته است. این اتفاق که از هفته پیش رخ داده است منشاء یافته از اتفاقاتی است که در برزیل رخ می دهد. دریافت مجوز شرکت واله برزیل مبنی بر راه اندازی یکی از معادن سنگ آهن خود که کارشناسان برای سال 2019 بعید می دانستند، منجر به ایجاد یک شیب نزولی بر قیمت ها شد. همزمان افت قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن همچنین قیمت سنگ آهن دانه بندی شده را در بازار جهانی سنگ آهن شاهد هستیم.

قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن

قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن 66 درصد طی هفته گذشته در حدود -2.9% کاهش داشت. هم اکنون 22 مارس 2019، قیمت کنسانتره آهن بر روی عدد 97.63 دلار در تن ایستاده است.

قیمت لحظه ای سنگ آهن و گندله

بروز حادثه و اتفاقات و بعضا تغییر قوانین در کشور خریدار گندله آهن و کنسانتره، سبب نوسان قیمت ها می شود. بنابراین نیاز است در جریان قیمت لحظه ای سنگ آهن و گندله چنانچه فعال این حوزه هستیم، باشیم. بازار ایران نیز با توجه به صادرات گسترده سنگ آهن به کشورهای مختلف، متاثر از بازار های جهانی می باشد. البته علاوه بر بازارهای جهانی، قیمت ها در ایران تحت تاثیر نوسان نرخ دلار، نوسان نرخ حمل و نقل بین المللی و … نیز قرار دارد.

قیمت گندله صادراتی

قیمت گندله صادراتی تحویل fob بندرعباس بر چه اساسی تعیین می شود؟ قیمت جهانی گندله آهن چه تاثیری بر قیمت گندله صادراتی تحویل fob دارد؟

صادرکنندگان در اعلام قیمت گندله صادراتی، قیمت روز گندله آهن در بازار جهانی را مد نظر قرار داده و بر اساس هزینه های روز کشتیرانی و بیمه تا مقصد، قیمت سنگ آهن fob را اعلام می کنند. البته قیمت ریالی محصولات علاوه بر نوسانات جهان، تحت تاثیر نوسان قیمت دلار نیز می باشد.

قیمت روز گندله آهن fob ایران هم اکنون 23 مارس 2019 برای عیار 65 درصد برابر 89.4 دلار در تن اعلام می شود.خریدار گندله آهن

مهمترین خریدار گندله آهن و سنگ آهن ایران طبق آنچه آمار صادرات نشان می دهد، در بازار جهانی، کشور چین است. البته کشورهایی نظیر هند، پاکستان، آذربایجان، ترکیه و … نیز در لیست خریداران سنگ آهن از ایران قرار دارند. وابسته به مقصد صادرات، گندله آهن در یکی از بنادر بندرعباس، بندر چابهار، بندر انزلی سا بندر امام تحویل داده خواهد شد.

قیمت گندله صادراتی

آنالیز گندله آهن

آنالیز گندله آهن مورد عرضه را می توانید در این جدول بررسی نمایید. همانطور که می بینید عناصر ناخالصی محصول پایین و کیفیت مناسب با استانداردهای جهانی را دارد. بنابراین گزینه مناسبی جهت صادرات می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما