قیمت گندله آهن در ایران – جدول قیمت امروز

معیار تعیین قیمت گندله آهن در ایران بین تجار کشورمان در حوزه سنگ آهن، یومتال و در سطح جهانی در معاملات بین کشورها جدول قیمت امروز متال بولتن و شاخص پلتس می باشد.

بازار سنگ اهن

بازار سنگ اهن بازار گسترده ای است که معاملات بین کشورهای مختلف از چین، ایران، پاکستان تا برزیل، آلمان، استرالیا، آمریکا و … را شامل می شود. خوشبختانه برای تجارت در حقیقت خرید و فروش سنگ آهن، شاخص های خوب و مطمئنی که اغلب مورد پذیرش بسیاری از تجار کشورهای مختلف است، وجود دارد. بهترین و مهمترین شاخصی که در معاملات برای تعیین قیمت استناد به آن شاخص متداول است، شاخص پلتس است.

شاخص های جهانی قیمت سنگ آهن

نمودار قیمت سنگ آهن

نرخ کنسانتره سنگ آهن - جدول قیمت

پلتس حاوی آخرین قیمت سنگ آهن و تحلیل بازار این صنعت است. نوسانات ایجاد شده بر بازار و تغییر شیب نمودار قیمت سنگ آهن قابل دستیابی از طریق نشریه این مجموعه می باشد. خوشبختانه آنچه در خصوص شاخص پلتس وجود دارد، تعیین قیمت برای آنالیز مشخصی از سنگ آهن است. می توان بر این مبنا برای هر محموله با آنالیز مشخص، قیمت دقیق به همراه پنالتی و پاداش بر قیمت با تغییر درصد عناصر ناخالصی یا خلوص محصول، قائل شد.

قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن

قیمت گندله آهن و قیمت هر تن کنسانره سنگ آهن در کنار قیمت سنگ آهن دانه بندی شده مورد اشاره در شاخص های جهانی قرار می گیرد. البته شاخص دیگری که می توان برای تجارت جهانی این حوزه در نظر گرفت، متال بولتن می باشد. متال بولتن حاوی آخرین تغییر قیمت ها و تحلیل بازار نه تنها برای صنعت فولاد که برای تمامی فلزات می باشد.

قیمت روز گندله سنگ آهن

iron-ore-price-chart-umetal

ولی شاخص قیمت سنگ آهن و قیمت گندله آهن در ایران در معاملات داخلی چیست؟ در حال حاضر مهمترین شاخصی که تجار می شناسند و بعضا معاملات خود را بر اساس آن پیش می برند، یومتال است. البته هر تاجر سنگ آهن بنابه شرایطی که برای محموله خود دارد، قیمت را بالاتر، برابر یا زیر یومتال برای فروش یا خرید در نظر می گیرد.

آمار صادرات سنگ آهن ایران

آمار مربوط صادرات سنگ آهن ایران حاکی از یک رشد بسیار مثبت و خوب می باشد. سالانه چندین میلیون تن سنگ آهن از بنادر تجاری کشورمان به سمت کشورهای آسیای شرقی حمل می شود. از بین کشورهای آسیای شرقی مهمترین خریدار سنگ آهن ایران، کشور چین است. صادرات سنگ آهن مربوط به هر سه شکل دانه بندی شده آن، نوع کنسانتره آهن همچنین گندله سنگ آهن می باشد.

لیست صادرکنندگان سنگ آهن

در لیست صادرکنندگان سنگ آهن علاوه بر کارخانه و معادن دولتی، معادن و شرکت های خصوصی که توسعه خوبی بر معادن و سایتهای خود داشته اند، نیز جایگاه خوبی دارند. صادرات فرآیندی پیچیده از تولید، فروش، انتقال، و حمل می باشد که نیازمند آشنایی کامل به جزئیات تک تک این مراحل است.

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

صادرات رو به توسعه شرکت آهن و فولاد سیمرغ به کشورهایی نظیر چین، عراق، عمان، امارات، بلژیک، روسیه، ترکمنستان همچنین جمهوری آفریقای مرکزی ، نام این شرکت را در لیست صادرکنندگان سنگ آهن ایران قرار داده است.

جهت اطلاع از آخرین موجودی های سنگ آهن، کنسانتره، گندله، آهن اسفنجی و محصولات فولادی صادراتی شرکت می وانید با واحد فروش شرکت فولاد سیمرغ و یا مدیر بازرگانی شرکت خانم مهندس نعمت زاده، ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما