قیمت سنگ آهن با عیار 58 درصد

قیمت سنگ آهن با عیار 58 درصد به عنوان سنگ آهن عیار متوسط با توجه به شرایط بازار مصرف کننده های بزرگ نظیر کشور چین، ممکن است در بازه های زمانی مختلف در طول یک سال، تغییر را تجربه کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت سنگ آهن در چین برای سنگ آهن عیار بالا چنانچه محدودیت های ناشی از کنترل آلاینده های هوایی از سوی دولت چین تشدید شده باشد، به دلیل افزایش تقاضای خرید برای این محصول افزایش پیدا می کند. ولی گاهی اوقات موضوعات دیگری نیز اهمیت پیدا می کند. این موضوع مربوط به سود مارجین فولادسازان است. کاهش سود مارجین فولادسازان همراه با تشدید محدودیت ها، شاید فعالیت را برای فولادسازان سخت نماید. در این صورت برخی فولادسازان به دلیل متعادل تر بودن قیمت سنگ آهن با عیار 58 درصد (سنگ آهن با عیار متوسط)، استقبال بیشتری از این کیفیت خواهند داشت.

خرید سنگ آهن

شاید دلایل نوسان سود مارجین فولاد سازان برای شما سوال باشد. این اتفاق زمانی رخ میدهد که میزان عرضه محصولات فولادی بیش از تقاضای بازار باشد. در این صورت به دلیل فراوانی و کم بودن تقاضای خرید سنگ آهن، اغلب شاهد افت قیمت فولاد در بازار هستیم. این موضوع سبب کاهش سود مارجین فولادسازان می شود. در چنین شرایطی اغلب فولادسازان به دنبال خرید سنگ آهن با قیمت پایین تر هستند.

قیمت سنگ آهن 62 درصد

سنگ آهن 62 درصد به عنوان سنگ آهن پر عیار، بالاترین قیمت را دارد. در صورت تشدید اعمال محدودیت ها و مناسب بودن سود مارجین در صورت خرید سنگ آهن پر عیار، فولادسازان از این کیفیت استقبال بیشتری می کنند.
سنگ آهن دارای خلوص 54 الی 62 درصد است. همانطور که از توضیحات بالا متوجه شده اید، سنگ آهن با آهن بیش از 60 درصد به عنوان سنگ آهن خلوص بالا محسوب می شود. با آهن 57-59 درصد به عنوان سنگ آهن با خلوص متوسط است. و سنگ آهن با آهن 54 الی 57 درصد به عنوان سنگ با خلوص پایین به شمار می آید.

نوسان قیمت کیفیت های مختلف در هر روز ممکن است نسبت به هم متفاوت باشد. این موضوع مربوط به تغییر حجم تقاضای خرید از سوی خریداران سنگ آهن است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما