قیمت یومتال آهن – جدول یومتال سنگ

جدول قیمت یومتال آهن معیار اولیه بررسی قیمت بین معدن داران و تجار قرار می گیرد. البه اغلب قیمت توافق شده در خرید و فروش، با اختلاف چند دلاری بالاتر یا پایین تر با توجه به مشخصات شیمیایی و فیزیکی سنگ آهن، اعلام می شود.

قیمت لحظه ای سنگ آهن

عبارت قیمت لحظه ای سنگ آهن از آن جهت مورد بررسی است که احتمال نوسان نرخ ها بالاست. نوسان قیمت همواره نتیجه نوسان شرایط است. منظور اصلی از شرایط، تغییر میزان عرضه و تقاضا با توجه به اتفاقات در جریان بازار می باشد. تحلیل روزانه شرایط و اعلام قیمت لحظه ای سنگ آهن توسط گمپانی تامین کننده، می تواند نقش موثری بر نوع تصمیم بازرگانان داشته باشد.

در بخش های زیر اشاره ای به شرایط فعلی بازار نموده، قیمت روز سنگ آهن، گندله آهن و کنسانتره را اعلام کرده و پیش بینی مختصری از شرایط بازار اعلام خواهیم نمود.

پیش بینی قیمت سنگ آهن

پیش بینی قیمت سنگ آهن برای هفته پیش رو که چهارمین هفته آوریل 2019 است (به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی سنگ آهن هر روز انجام می گیرد.)، افزایشی است. بعد از یک کاهش مختصر در قیمت سنگ آهن که در هفته پیش بنابر اطلاعیه شرکت واله برزیل در خصوص دریافت مجوز راه اندازی معدن بروکوتا با ظرفیت تولید سی میلیون تنی، داشتیم، این هفته پیش بینی می شود قیمت جهانی سنگ آهن دوباره صعودی شود. چراکه:

  • شاهد افت موجودی سنگ آهن انبارهای چین هستیم.
  • البته روند رو به رشد قیمت فولاد که ناشی از کاهش موجودی بیلت بنادر چین تا حدود 21% است نیز دلیل دیگری است که سبب شده سنگ آهن در برابر افت قیمت مقاومت کند.
  • از طرفی نیز چهارمین تولیدکننده سنگ آهن دنیا که شرکت فورتسکو است، اعلام کرده طوفان ورونیکو سبب کاهش ولید این شرکت به مقدار تولید 5 روز کاری شده است.

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت

آخرین قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت عیار 62% در حدود 93.23 دلار به ازای هر تن با کاهش -1.46 درصدی برای تاریخ 17 آوریل (به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی هر روز انجام می گیرد.) اعلام شده است.

قیمت هر تن گندله

البته قیمت هر تن گندله آهن با رشد 1.09 درصدی مواجه بوده (آخرین تغییرات درج شده در متال بولتن برای تاریخ 12 آوریل(به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی هر روز انجام می گیرد.)) و با نرخ 127.5 دلار به ازای هر تن عرضه شده است.

قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن

آخرین قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن نیز با افزایش 4.74 درصدی برای تاریخ 12 آوریل (به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی هر روز انجام می گیرد.)، 109.06 دلار اعلام شده است.

قیمت یومتال آهن

جدول قیمت یومتال آهن را برای این هفته می توانید در زیر مشاهده نمایید.

iron-ore-price-chart-umetal
iron-ore-price-chart-umetal

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما