لیست موجودی های روز:

No data

قیمت یومتال آهن – جدول یومتال سنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت لحظه ای سنگ آهنپیش بینی قیمت سنگ آهن قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیتقیمت هر تن گندلهقیمت هر تن کنسانتره سنگ آهنقیمت یومتال آهن
current steel billet price

جدول قیمت یومتال آهن معیار اولیه بررسی قیمت بین معدن داران و تجار قرار می گیرد. البه اغلب قیمت توافق شده در خرید و فروش، با اختلاف چند دلاری بالاتر یا پایین تر با توجه به مشخصات شیمیایی و فیزیکی سنگ آهن، اعلام می شود.

قیمت لحظه ای سنگ آهن

عبارت قیمت لحظه ای سنگ آهن از آن جهت مورد بررسی است که احتمال نوسان نرخ ها بالاست. نوسان قیمت همواره نتیجه نوسان شرایط است. منظور اصلی از شرایط، تغییر میزان عرضه و تقاضا با توجه به اتفاقات در جریان بازار می باشد. تحلیل روزانه شرایط و اعلام قیمت لحظه ای سنگ آهن توسط گمپانی تامین کننده، می تواند نقش موثری بر نوع تصمیم بازرگانان داشته باشد.

در بخش های زیر اشاره ای به شرایط فعلی بازار نموده، قیمت روز سنگ آهن، گندله آهن و کنسانتره را اعلام کرده و پیش بینی مختصری از شرایط بازار اعلام خواهیم نمود.

پیش بینی قیمت سنگ آهن

پیش بینی قیمت سنگ آهن برای هفته پیش رو که چهارمین هفته آوریل 2019 است (به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی سنگ آهن هر روز انجام می گیرد.)، افزایشی است. بعد از یک کاهش مختصر در قیمت سنگ آهن که در هفته پیش بنابر اطلاعیه شرکت واله برزیل در خصوص دریافت مجوز راه اندازی معدن بروکوتا با ظرفیت تولید سی میلیون تنی، داشتیم، این هفته پیش بینی می شود قیمت جهانی سنگ آهن دوباره صعودی شود. چراکه:

  • شاهد افت موجودی سنگ آهن انبارهای چین هستیم.
  • البته روند رو به رشد قیمت فولاد که ناشی از کاهش موجودی بیلت بنادر چین تا حدود 21% است نیز دلیل دیگری است که سبب شده سنگ آهن در برابر افت قیمت مقاومت کند.
  • از طرفی نیز چهارمین تولیدکننده سنگ آهن دنیا که شرکت فورتسکو است، اعلام کرده طوفان ورونیکو سبب کاهش ولید این شرکت به مقدار تولید 5 روز کاری شده است.

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت

آخرین قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت عیار 62% در حدود 93.23 دلار به ازای هر تن با کاهش -1.46 درصدی برای تاریخ 17 آوریل (به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی هر روز انجام می گیرد.) اعلام شده است.

قیمت هر تن گندله

البته قیمت هر تن گندله آهن با رشد 1.09 درصدی مواجه بوده (آخرین تغییرات درج شده در متال بولتن برای تاریخ 12 آوریل(به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی هر روز انجام می گیرد.)) و با نرخ 127.5 دلار به ازای هر تن عرضه شده است.

قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن

آخرین قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن نیز با افزایش 4.74 درصدی برای تاریخ 12 آوریل (به روز رسانی در بخش اخبار روز جهانی هر روز انجام می گیرد.)، 109.06 دلار اعلام شده است.

قیمت یومتال آهن

جدول قیمت یومتال آهن را برای این هفته می توانید در زیر مشاهده نمایید.

iron-ore-price-chart-umetal
iron-ore-price-chart-umetal
لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید