قیمت فروش سنگ آهن دانه بندی شده سنگان خواف

قیمت سنگ آهن دانه بندی شده تحویل معدن در پایه ترین سطح اعلام می گردد. فروش سنگ آهن سنگان خواف چنانچه بصورت تحویل در محل معدن باشد مشمول این قضیه است ولی در صورت انتقال به محلی دیگر جهت عرضه آن، نیازمند برآورد هزینه های جانبی برای نقل و انتقال، بارگیری، تخلیه و … می باشد.

دسترسی به پایه ترین قیمت سنگ آهن دانه بندی شده در فروش سنگ آهن سنگان خواف در صورت تحویل در محل معدن امکان پذیر است. این درحالیست که بسیاری از خریداران نیازمند انتقال این محصول از محل معدن و خواهان انجام این نقل و انتقال با کمک فروشنده هستند. بنابراین در اعلام قیمت سنگ آهن دانه بندی شده آنچه حائز اهمیت است و باید برآورد اعلام گردد، هزینه های جانبی فروش است.

قیمت سنگ آهن دانه بندی

ما به عنوان فروشنده سنگ آهن، پس از توافق اولیه بر روی قیمت روز سنگ آهن، به درخواست خریدار با مشخص شدن جزئیات خرید شامل تناژ خرید سنگ آهن، مقدار بارگیری در هر پارت خرید، محل تخلیه بار و …، اقدام به برآورد هزینه های جانبی فروش نموده و به اطلاع خریدار می رسانیم. اعتبار فروشنده سنگ آهن در ارتباط با شرکت های حمل و نقل و دسترسی به کف قیمت این خدمات، می تواند از عوامل ایجاد رضایت دو طرف معامله شود.

مجتمع سنگ آهن سنگان خواف

معدن سنگ آهن سنگان خواف جزء ده معدن بزرگ در جهان است. این معدن واقع در استان خراسان رضوی است و نزدیک به مرز افغانستان می باشد. در حقیقت مجتمع کانسارهای سنگ آهن سنگان خواف متشکل از مجموعه کانسارها به ابعاد 22*10 کیلومتر است که به بخشهای کانسار مرکزی، غربی، شرقی، جنوبی و شمالی دسته بندی شده است.

بهره برداری از معادن سنگان خواف به قرون هشتم و نهم بنابر آنچه در تاریخ به آن اشاره شده است، بر می گردد. هم اکنون اکتشاف تکمیلی معادن سنگ آهن سنگان خواف نیز ادامه دارد که آخرین پروژه آن از سال 1383 آغاز شده است.

فروش سنگ آهن سنگان خواف

تولید و عرضه سنگ آهن دانه بندی شده از فعالیت های عمده این مجتمع معدنی و صنعتی است. فروش سنگ آهن سنگان خواف بصورت تحویل در معدن و Ex-work همچنین بصورت تحویل fob بندرعباس انجام می گیرد.

سنگ آهن دانه بندی شده مگنتیت در عیار 48 الی 62 درصد در سایت و انبارهای شرکت آهن و فولاد سیمرغ با دپو یک میلیون تن از عیارهای مختلف موجود است. جهت اطلاع دقیق از موجودی هر عیار سنگ آهن، دریافت و استعلام قیمت روز سنگ آهن و ثبت سفارش خرید می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی درج شده در زیر با ما ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما