خرید پوسته اکسید آهن برای کوره بلند

خرید پوسته اکسید آهن برای کوره بلند با توجه به درصد خلوص این محصول که در محدوده هفتاد الی 75 درصد قرار می گیرد و اقبلیت استفاده در فرآیند ذوب را دارد، توسط فولادسازان انجام می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید پوسته اکسید آهن و استفاده از آن در فرآیند ذوب می تواند موثر در صرفه جویی هزینه های تولید باشد. همانطور که می دانید شارژ کوره های ذوب در زنجیره فولادسازی از سنگ آهن و قراضه آهن تشکیل می شود.

قیمت پوسته اکسید آهن

قیمت پوسته اکسید آهن به نسبت هر دو محصول قیمت سنگ آهن و قیمت قراضه آهن پایین تر است. بنابراین خرید پوسته اکسید آهن و جایگزین کردن آن به جای سنگ آهن یا آهن قراضه، به معنی صرفه جویی اولیه در هزینه های تولید است.
پوسته اکسید آهن، ضایعات خط تولید است. در خطوط ریخته گری و نورد، پوسه اکسیدی که در دمای بالا از شمش جدا می شود به عنوان پوسته اکسید آهن به فروش می رسد. می وان گفت حدود دو درصد فولاد ورودی به خطوط نورد بصورت پوسته اکسید از خط تولید جدا می گردد. بنابراین چنانچه بتوان این دو درصد را به طور مجدد به خط تولید بازگرداند، قطعا می توان صرفه جویی بیشتری داشت.

آنالیز پوسته اکسید آهن

آنالیز پوسته اکسید آهن که توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش است، خلوص حدود 73.51 درصد را نشان می دهد. خوشبختانه درصد عناصر ناخالصی مضر نظیر فسفر نیز در محصول کم است. بنابراین می توانیم این محصول را گزینه ای مناسب جهت استفاده در کوره برای ذوب به شمار بیاوریم. به عنوان مثال درصد فسفر در آنالیز پوسته اکسید آهن در حدود 0.035 درصد اعلام شده است. که خوشبختانه مقدار بسیار اندکی است.

چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، می توانید با کارشناسان فروش شرکت ارتباط بگیرید. قابل ذکر است ظرفیت تامین این محصول در حدود 20 هزار تن ماهانه است. برای استعلام دقیق تر ظرفیت قابل عرضه و قیمت پوسته اکسید آهن، لطفا تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما