قیمت خرید بیست هزار تن پوسته اکسید آهن 77 درصد

خرید پوسته اکسید آهن با عیار 77 درصد fe total با درصدی FeO و Fe2O3 در تناژ بیست هزار تن ماهانه را می توانید هم برای ذوب و هم برای تولید فروسیلیس از ما تهیه نمایید. قیمت پوسته اکسید آهن را در مقایسه با عیار بالای آن بسیار مناسب اعلام کرده ایم.

خرید پوسته اکسید آهن در تناژ بالا برای استفاده در ذوب و جایگزینی آن با قراضه یا سنگ آهن، استفاده به عنوان اکسیژن زدا و همچنین به عنوان ماده اولیه در تولید فروسیلیس انجام می شود.

در حقیقت از مهمترین کاربردهای پوسته اکسید آهن، سه موردی که در بالا اشاره کردیم، می باشند.

قیمت پوسته اکسید آهن

قیمت پوسته اکسید آهن چنانچه آن را با قیمت آهن قراضه و قیمت سنگ آهن مقایسه کنیم، بسیار متعادل تر و پایین است. این موضوع سبب ترغیب فولادسازان به ورود این محصول به خط ذوب شده است. خرید پوسته اکسید آهن و استفاده از آن هم توسط واحدهای مجهز به کوره بلند انجام می گیرد و هم توسط واحدهایی که از کوره های القایی و قوس الکتریکی استفاده می کنند. البته برخی کارخانه ها تنها با هدف اکسیزن زدایی از این محصول در فرآیند ذوب استفاده می کنند.

تولید فروسیلیس

فروسیلیس به عنوان یکی از محصولات مصرفی صنعت فولادسازی است. این محصول در ریخته گری به عنوان جوانه زا مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین تولید و فروش بسیار بالایی به دلیل استفاده بالایش دارد. یکی از کاربردهای پوسته اکسید آهن، خرید و استفاده از آن در تولید فروسیلیس است. در حقیقت کارخانه های نورد فروش پوسته اکسید آهن که به عنوان ضایعات خط تولید آنها به شمار می آید را علاوه بر کارخانه های فولادسازی به واحدهای تولید فروسیلیس نیز انجام می دهند. برخی کارخانه ها نیز بازیافت آن در واحد ذوب را توانسته اند با موفقیت انجام داده و تا حدودی از درصد پرتی خطوط تولید خود جلوگیری نمایند. در حقیقت خود مصرف کننده این ضایعات هستند.

فروش پوسته اکسید آهن

فروش پوسته اکسید آهن توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ در دو عیار با ظرفیت تامین بیست هزار تن از هر محموله در هر ماه، انجام می گیرد. آنالیز محموله های شرکت نشان دهنده عیار 73.5 و 77 درصد برای محصولات می باشد. جهت اطلاع دقیق تر از آنالیز محصولات موجودی، قیمت پوسته اکسید آهن و شرایط فروش می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید. در زیر تصویر دپو پوسته اکسید آهن شرکت آهن و فولاد سیمرغ را مشاهده می فرمایید:

قیمت خرید بیست هزار تن پوسته اکسید آهن 77 درصد

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما