قیمت پوسته اکسیدی شمش آهن 73.5 – تخفیف در تناژ بالا – نورد

قیمت پوسته اکسیدی با خلوص آهن 73.5 درصد و اکسید آهن کم (حدودا زیر 31 درصد)، امروز به روز رسانی شد. امکان تحویل بار در بندر بعد از گمرک برای مشتریان صادراتی وجود دارد. ظرفیت تامین و مقدار دپو پوسته شمش در حال حاضر حدود شش هزار تن است.

فیلم پوسته اکسید آهن موجود در انبار شرکت آهن و فولاد سیمرغ را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.

پوسته اکسیدی نورد شمش

پوسته اکسید شمش آهن در مرحله نورد گرم که از محصول جدا می شود، به عنوان محصول جانبی کارخانه های تولید مورد عرضه قرار می گیرد. این محصول هم در واحدهای فولادسازی مورد اسفاده قرار می گیرد و هم در واحدهایی نظیر کارخانه تولید فروسیلیس و …. بنابراین خریداران این محصول می توانند از بخش های مختلف صنعت باشند.

خرید پوسته اکسید آهن

بهترین نوع پوسته شمش در خرید پوسته اکسید آهن وابسته به نوع کاربرد محصول است. خریدار پسته اکسیدی باید بر اساس نوع استفاده خود آنالیز مناسب را تشخیص داده و محصول مناسب را خریداری نماید. لذا برای موفق بودن خرید پوسته اکسید آهن در گام نخست نیاز است محصول مناسب را متناسب با نوع استفاده واحد تولیدیمان بشناسیم، و در مرحله بعد با بررسی آنالیز مورد ارائه از سوی فروشنده، بهرین کیفیت را انتخاب کنیم.

کاربرد پوسته اکسید آهن

کاربرد پوسته اکسید آهن در فرآیند ذوب خوشبختانه موفقیت آمیز بوده است. هم در واحد های مجهز به کوره بلند و هم واحدهایی که کوره القایی و قوس الکتریکی دارند. واحدهای ذوب نیاز است بعد از تایید و البته زیر نظر کارشناسان تولید خود اقدام به ورود این ماده که زیر دسته ضایعات آهن قرار دارد، به چرخه تولیدشان اقدام نمایند.

خریدار اکسید آهن

چنانچه خریدار اکسید آهن جه ذوب و یا تولید فروسیلیس هستید، می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت مذاکره و اطلاع از شرایط فروش، با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما