قیمت خرید پوسته اکسید آهن

پایین بودن قیمت پوسته اکسید آهن در مقایسه با قیمت آهن قراضه و سنگ آهن، سبب توسعه خرید پوسته اکسید آهن از سوی فولادسازان جهت مصرف در شارژ کوره شده است. خوشبختانه عیار این محصول جهت استفاده در ذوب تا حدودی مناسب است. همانطور که می دانید درصد خلوص آهن پوسته اکسید آهن 73 الی 75 درصد می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید پوسته اکسید آهن اغلب توسط کارخانه های فولادسازی و یا واحدهای تولید فروسیلیس انجام می گیرد. پوسته اکسید آهن به عنوان ماده اولیه در هر دو این کارخانه ها استفاده می شود. در فولادسازی ها این محصول جایگزین سنگ آهن و یا قراضه می شود و برای ذوب استفاده می گردد. خلوص پوسته اکسید آهن برای استفاده این محصول در ذوب مناسب است.
یکی از دلایل استقبال فولادسازان برای استفاده از این محصول در فولادسازی قیمت پوسته اکسید آهن است. قیمت پوسته اکسید آهن در مقایسه با سنگ آهن و آهن قراضه که محصول اصلی برای شارژ کوره هاست، پایین است. به همین دلیل از نظر اقتصادی جایگزینی آن توجیه پذیر است.

در زیر به طور مختصر در خصوص اینکه پوسته اکسید آهن چیست و محصول ضایعاتی کدام واحدهای فرآوری به شمار می آید، صحبت می کنیم. در ادامه نیز آنالیز و حدود قیمتی این محصول را بررسی خواهیم کرد.

قیمت پوسته اکسید آهن

پوسته اکسید آهن لایه رویی اکسید شده شمش فولاد است که در فرآیند نورد گرم از شمش جدا می شود. این لایه در واحد اصلاح تختال نیز از تختال جدا می شود و ذخیره شده آن مورد عرضه قرار می گیرد. بنابراین پوسته اکسید آهن محصول ضایعاتی واحدهای نورد، ریخته گری و اصلاح تختال است. این محصول بر اساس آنالیز و ترکیب شیمیایی آن قیمت گذاری می شود. قیمت پوسته اکسید آهن در حدود 2800 الی 4500 ریال وابسته به کیفیت و آنالیز پوسته اکسید آهن تعیین می گردد.

محصول پوسته اکسید آهن که آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است دارای خلوص 73.5 درصد می باشد. خوشبختانه ناخالصی های مضر محصول که فسفر از مهمترین آنهاست نیز کم است. درصد اکسید آهن نیز در حدود 31 درصد برآورد شده است.

برای مشاهده آنالیز و تصویر محصول لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

فروش پوسته اکسید آهن

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما