خرید پوسته اکسید آهن

خرید پوسته اکسید آهن برای استفاده در کوره بلند به عنوان جایگزینی ارزان تر به جای آهن قراضه و یا سنگ معدن می تواند صرفه جویی مناسب و قابل توجهی را برای کارخانه فولادسازی به همراه داشته باشد.

خرید پوسته اکسید آهن از واحدهای ریخته گری و نورد به دلیل توسعه کاربرد آن در زنجیره فولادسازی همچنین تولید فروسیلیس افزایش پیدا کرده است. خرید پوستته اکسید اهن جهت صادرات نیز به صورت دپو شده در تناژهای هزار تنی توسط شرکت های صادرکننده انجام می گیرد.

خرید پوسته اکسید آهن جهت ذوب در کوره بلند

آنالیز اولیه از پوسته اکسید آهن در اکثر  موارد نشان دهنده درصد خلوص بیش از 73-74 درصد آهن در این محصول است. این مسئله موجب شده فروش پوسته اکسید اهن جهت استفاده در واحدهای ذوب که مجهز به کوره بلند و کنورتور هستند، افزایش پیدا کند.
کارخانه داران با استفاده مجدد پوسته اکسید آهن دو مزیت را برای خود ایجاد می کنند. کاهش درصد پرتی در خطوط تولید و کاهش میزان آهن قراضه و سنگ آهن مورد نیاز جهت ذوب. به این ترتیب کارخانه های فولادسازی به دو روش می توانند در هزینه های خود صرفه جویی نمایند. این موضوع سبب شده استفاده و خرید پوسته اکسید آهن با استقبال خوبی از سوی کارخانه داران مواجه شود.

در حال حاضر از بین کارخانه های فولادسازی که مجهز به کروه بلند هستند، مجتمع فولاد مبارکه اصفهان یکی از کارخانه هایی است که پوسته اکسید آهن را در زنجیره فولادسازی کارخانه به کار می گیرد.

فروش پوسته اکسید آهن 73.5 درصد

فروش پوسته اکسید آهن با عیار حدود 73.5 درصد آهن توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ در تناژ شش هزار تن (قابل افزایش ا حدود بیست هزار تن) انجام می گیرد. جهت دریافت آنالیز محصول، قیمت روز و شرایط خرید لطفا از مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما