خرید پوسته اکسید آهن 6 هزار تن

خرید پوسته اکسید آهن در تناژ 6 هزار تن آماده بارگیری و قابل افزایش تا تناژ ده هزار تن ماهانه را می توانید از شرکت آهن و فولاد سیمرغ داشته باشید. درصد خلوص و عیار محصول در زیر اعلام شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید پوسته اکسید آهن اغلب برای استفاده مجدد ان در زنجیره تولید فولاد انجام می گیرد. آنالیز پوسته اکسید آهن در اغلب موارد درصد خلوص بیش از 73 درصد را برای این محصول نشان می دهد. بنابراین امکان اسفاده آن در کوره بلند و کنورتور وجود دارد. برخی از کارخانه های فولادسازی بزرگ که می توانیم فولاد مبارکه اصفهان را از جمله آنها معرفی کنیم، در خط تولید خود این محصول را استفاده میکنند. پوسته اکسید اهن که حت عنوان پوسته شمش نیز شناخته می شود، محصول پرتی و ضایعای خطوط ریخته گری، اصلاح تختال، همچنین خطوط نورد است. خوشبختانه بکارگیری مجدد این محصول امکان صرفه جویی را برای کارخانه های تولید فراهم نموده است.

فروش پوسته شمش

فروش پوسته شمش یا پوسته اکسید آهن جهت مصرف در کوره های قوس الکتریکی و کوره القایی نیز مورد آزمایش قرار گرفته است. خوشبختانه آنچه که ما از نتیجه همکاری با کارخانه ها تجربه کردیم، استفاده از این محصول برای کوره قوس الکتریکی و کوره القایی با رعایت پارامتر و شرایطی امکان پذیر است. جهت بررسی قابلیت استفاده پوسته اکسید آهن در خط تولید خود می توانید ابتدا خرید پوته اکسید آهن را در مقادیر کم داشته باشید، در صورت تایید از واحد توسعه و کنترل کیفیت کارخانه خود، قرارداد خرید طولانی مدت خود را می توانید با ما امضائ کنید.

آنالیز پوسته اکسید آهن

آنالیز پوسته اکسید آهن موجود شرکت آهن و فولاد سیمرغ، درصد خلوص حدود 73.51 درصد را با درصد فسفر بسیار کم در حدود 0.031 درصد را نشان می دهد. برای دریافت آنالیز دقیق و کامل پوسته اکسید آهن، دریافت قیمت پوسته اکسید آهن و ثبت سفارش خرید می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر جهت تماس با ما استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما