فروش پوسته شمش پوسته اکسید آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنالیز پوسته اکسید آهنفروش پوسته اکسید آهن فولاد مبارکه

فروش پوسته شمش یا همان فروش پوسته اکسید آهن در سه ناحیه برای سه نوع مصرف رونق پیدا کرده است. کاربردهای اصلی پوسته اکسید آهن را به تفصیل در زیر بیان می کنیم.

پوسته اکسید آهن در واحدهای ریخته گری و نورد از سطح شمش در درجه حرارت بالا جدا می شود. در واحدهای نورد، اغلب می توان گفت حدود دو درصد از فولاد ورودی به صورت پوسته اکسید ضایعاتی از خط تولید خارج می شود. امکان بازگردانی این محصول به زنجیره فولادسازی می تواند منجر به کاهش هزینه ها و صرفه جویی گردد.

آنالیز پوسته اکسید آهن

بر اساس آنالیز آزمایشگاهی پوسته اکسید آهن، این محصول بیش از 74 درصد آهن دارد. لذا قابلیت بازیافت و استفاده مجدد در کوره بلند را دارد. همچنین در تولید فروسیلیس نیز پوسته اکسید آهن مورد استفاده قرار می گیرد. البته فروش پوسته اکسید آهن علاوه بر این دو منظور که اعلام کردیم، جهت صادرات نیز انجام می شود.

فروش پوسته اکسید آهن فولاد مبارکه

سالانه بیش از یکصد هزار تن پوسته اکسید آهن در کارخانه های ریخته گری و اصلاح تختال و تولید ورق با نورد، جمع آوری می شود. فروش پوسته شمش با توسعه بکار گیری آن در کوره بلند سبب افزایش بهره وری در زنجیره فولادسازی، صرفه جویی و کاهش هزینه ها به دلیل کاهش خرید آهن قراضه و سنگ آهن، شده است. همچنین کمک به حفاظت محیط زیست نیز نموده است. هم اکنون شرکت فولاد مبارکه اصفهان یکی از کارخانه های فولادسازی است که این محصول را در زنجیره تولید خود مورد استفاده قرار می دهد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!