فروش پوسته شمش پوسته اکسید آهن

فروش پوسته شمش یا همان فروش پوسته اکسید آهن در سه ناحیه برای سه نوع مصرف رونق پیدا کرده است. کاربردهای اصلی پوسته اکسید آهن را به تفصیل در زیر بیان می کنیم.

پوسته اکسید آهن در واحدهای ریخته گری و نورد از سطح شمش در درجه حرارت بالا جدا می شود. در واحدهای نورد، اغلب می توان گفت حدود دو درصد از فولاد ورودی به صورت پوسته اکسید ضایعاتی از خط تولید خارج می شود. امکان بازگردانی این محصول به زنجیره فولادسازی می تواند منجر به کاهش هزینه ها و صرفه جویی گردد.

آنالیز پوسته اکسید آهن

بر اساس آنالیز آزمایشگاهی پوسته اکسید آهن، این محصول بیش از 74 درصد آهن دارد. لذا قابلیت بازیافت و استفاده مجدد در کوره بلند را دارد. همچنین در تولید فروسیلیس نیز پوسته اکسید آهن مورد استفاده قرار می گیرد. البته فروش پوسته اکسید آهن علاوه بر این دو منظور که اعلام کردیم، جهت صادرات نیز انجام می شود.

فروش پوسته اکسید آهن فولاد مبارکه

سالانه بیش از یکصد هزار تن پوسته اکسید آهن در کارخانه های ریخته گری و اصلاح تختال و تولید ورق با نورد، جمع آوری می شود. فروش پوسته شمش با توسعه بکار گیری آن در کوره بلند سبب افزایش بهره وری در زنجیره فولادسازی، صرفه جویی و کاهش هزینه ها به دلیل کاهش خرید آهن قراضه و سنگ آهن، شده است. همچنین کمک به حفاظت محیط زیست نیز نموده است. هم اکنون شرکت فولاد مبارکه اصفهان یکی از کارخانه های فولادسازی است که این محصول را در زنجیره تولید خود مورد استفاده قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما