شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

قیمت خرسک آهن اصفهان و ته پاتیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

ته پاتیل فولاد مینی خرسک آهن کوره روخرسک اصفهانقیمت خرسک آهن و ته پاتیل

قیمت خرسک آهن متناسب با راندمان ذوب و به عبارتی درصد پرتی آن تخمین زده می شود. خرسک اصفهان در تناژ ماهانه 5000 تن بعد از پیکور در دو نوع مینی خرسک کوره رو و خرسک با ابعاد درشت عرضه می شود. ته پاتیل و ته تاندیش نیز جزء ضایعات ذوبی هستند که دارای خلوص بالاتری نسبت به خرسک آهن هستند. فیلم دو بار ته پاتیل و خرسک را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید، هر دو محصول آماده عرضه توسط واحد ضایعات آهن مجتمع فولاد سیمرغ آماده تحویل به کارخانه های ذوب است.

ته پاتیل فولاد

فیلم بار ته پاتیل درشت همانطور که مشاهده می فرمایید قبل از فرآیند تمیزکاری و پیکور زدن قرار داده شده است. البته فرآیند پیکور بر روی ته پاتیل انجام گرفته و سپس برای واحدهای ذوب ارسال می گردد. قابل ذکر است این محموله به دلیل داشتن ابعاد درشت با توجه به اندازه دهانه کوره واحد ذوب باید تحت فرآیند برشکاری قرار بگیرد.

 مینی خرسک آهن کوره رو

محصول مینی خرسک آهن که ویدئو آن را مشاهده می فرمایید، پیکور خورده و کوره رو است و نیاز به هیچ گونه برشکاری ندارد. آماده ورود به داخل کوره جهت ذوب می باشد.

راندمان ذوب برای هر دو محصول به دلیل تمیزکاری خوشبختانه خوب بوده و مورد رضایت واحدهای ذوب قرار گرفته است. بارگیری از طریق چنگ برای جلوگیری از ورود قطعات ریز به داخل ماشین انجام خواهد گرفت. ظرفیت تامین برای مینی خرسک روزانه 10 تریلی 25 تنی و برای ته پاتیل در حال حاضر روزانه سه ظرفیت (منظور از هر ظرفیت یک تریلی 25 تنی است) می باشد.

خرسک اصفهان

خرسک فولاد به کارخانه های ذوب اصفهان، کاشان، تهران و … ارسال می شود. واحدهای ذوب دارای کوره القایی و قوس الکتریکی هر دو می توانند از این محصول در کنار آهن اسفنجی در شمش ریزی استفاده نمایند. کوره های کوچک دو و سه تنی تا کوره های بزرگ بیست تنی مصرف کننده این محصول هستند.

قیمت خرسک آهن و ته پاتیل

قیمت ته پاتیل همچنین قیمت خرسک آهن با توجه به اینکه در ردیف ضایعات ذوبی قرار می گیرد متناسب با نوسان قیمت شمش و قراضه آهن تحت نوسان قرار می گیرد. البته میزان نوسانات قیمت خرسک و شلاکه و ته پاتیل یا ته تاندیش به نسبت شمش و قراضه اغلب پایین تر است.

شما عزیزان جهت اطلاع از قیمت دقیق محصول و ثبت سفارش خرید می توانید از مسیرهای ارتباطی قرار داده شده در انتهای متن جهت برقراری تماس استفاده نمایید. همانطور که بیان شد خرسک آهن موجود قابل استفاده هم برای کوره القایی و هم کوره قوس می باشد. حداقل میزان سفارش نیز یک ظرفیت معادل حجم یک تریلی یعنی 25 تن است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید