فروش لجن آهن اسفنجی فولاد میانه

فروش لجن آهن اسفنجی فولاد میانه برای تولید گندله و آگلومره انجام می گیرد. عیار این محصول در حدود 70.36 درصد است. درصد آهن متال درون آن نیز در حدود 34 درصد می باشد.

فروش لجن آهن اسفنجی و نرمه آهن اسفنجی که از ضایعات و مواد پرتی خطوط احیاء مستقیم و تولید آهن اسفنجی است، با هدف استفاده از آنها در صنایع مختلف انجام می گیرد.

همانطور که می دانید خاکه آهن و پودر آن دارای کاربردهای مختلفی است. از جمله امکان گندله سازی و آگلومراسیون آن و بازگشت به زنجیره فولادسازی را دارند. همچنین در صنایع مختلفی نظیر تولید لنت های فلزی خودرو، مورد استفاده و کاربرد هستند.

لجن آهن اسفنجی فولاد میانه

مجتمع فولاد میانه از مهمترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی در شمال غرب ایران است. همانند تمامی واحد های احیاء مستقیم، فروش لجن آهن اسفنجی فولاد میانه و نرمه آهن اسفنجی، به عنوان محصولات میانی توسط این کارخانه انجام می گیرد.

لجن آهن اسفنجی که آماده عرضه توسط شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ است دارای عیار 70.36 درصد آهن با درصد کربن 1.5 و Fe Metal=34.12 درصد است. تناژ و ظرفیت تامین حدود بیست هزار تن ماهانه می باشد.

جهت مذاکره و خرید این محصول می توانید با مدیر بازرگانی شرکت از مسیرهای ارتباطی زیر ارتباط برقرار نمایید.

لجن آهن اسفنجی فولاد میانی برای تولید گلوله و آگلومره به فروش می رسد. عیار این محصول حدود 70.36 درصد می باشد. درصد آهن موجود در آن حدود 34 درصد است. لجن آهن اسفنجی و آهن اسفنجی ریز که از مواد زاید برای خطوط احیای مستقیم و تولید آهن اسفنجی هستند برای استفاده در صنایع مختلف به فروش می رسند.

همانطور که می دانید پودر و پودر آهن کاربردهای متفاوتی دارند. از جمله امکان گندله سازی، تجمع و برگشت به زنجیره فولادی. همچنین در صنایع مختلفی مانند تولید لنت فلزی خودرو استفاده می شود.

فروش لجن آهن اسفنجی فولاد میانه

آشنایی با لجن آهن اسفنجی

آشنایی با لجن آهن اسفنجی آشنایی با لجن آهن اسفنجی درک صحیح لجن فلز اسفنجی لجن یکی از مهم ترین کانی ها در مواد فلزی مانند فلز اسفنجی است. نام کامل این فلز فلز اسفنجی است که در بین مروجین این آکواریوم شناخته شده است. اینها اغلب پودر هستند و امروزه بسیار مهم هستند و بی طرفانه کار می کنند، به خصوص در صنایع کلیدی و کشورهای بزرگ.

حال در صورت سفارش عمده این محصول می توانید از کمترین قیمت فروش اسفنج لجنی آهنی بهره مند شده و خریدی مقرون به صرفه را تجربه نمایید. برای آشنایی بیشتر با محصول لجن آهن اسفنجی ابتدا به بررسی ماهیت آهن اسفنجی و کاربردهای آن می پردازیم و سپس در مورد لجن آهن اسفنجی توضیح می دهیم. در این مقاله با ما همراه باشید.

فوم فلز مستقیماً از سنگ های احیا کننده و گلوله های فلزی به دست می آید و چون ساختار آن شبیه اسفنج است به عنوان یک روش خوب برای ریخته گری آهن شناخته می شود و حدود 50 درصد فلز اسفنجی می تواند جایگزین قطعات فلز شود. این فلز در کوره ورودی و مستقیماً از فولاد کربن احیا شده ساخته شده و عیار آن بین 85 تا 95 درصد است.

روش های ساخت این فلز بستگی به محل کارخانه دارد، مثلا ایران گاز زیادی دارد. ابزار استفاده از گاز در تولید (گاز کاهش یافته) است. آنها جدا می شوند، اما در روش میدرکس از زغال سنگ بسیار آلوده استفاده می شود که دی اکسید کربن را در جو منتشر می کند، اما از این روش برای ذخیره سازی سنگ استفاده می شود. کشورهایی مانند ایران و هند تولیدکنندگان اصلی اسفنج هستند.

کاربرد انواع لجن آهن اسفنجی در صنعت

کاربرد انواع لجن آهن اسفنجی در صنعت کاربرد انواع لجن آهن اسفنجی در صنعت وجود و استفاده از آهن اسفنجی پیشرفت زیادی در ساخت فولاد ریخته گری داشته است. یکی از کاربردهای اصلی آهن اسفنجی در کوره ها (حدود 50 درصد جایگزینی ضایعات) می باشد. یکی از مشکلات اساسی استفاده از این محصولات در کوره های القایی این است که باید توجه داشت که استفاده از آهن اسفنجی نیاز به دانش و تجربه خاصی دارد.

از آنجایی که آهن اسفنجی در تمامی روش های تولید فولاد قابل استفاده است، این ماده می تواند جایگزین مناسبی برای ضایعات آهن باشد و به جای ضایعات، درصد بالایی از مواد اولیه واحدهای ذوب فولاد را تامین کند.

با توجه به منابع طبیعی غنی ایران و قابلیت کاهش آهن گاز یا زغال سنگ، می توان از این روش به صورت محلی استفاده کرد و از آن بهره برد. همچنین باید در نظر داشته باشیم که استفاده از گاز نیز می تواند منجر به آلودگی هوا شود. جالب است بدانید که هند در حال حاضر بزرگترین تولید کننده اسفنج در جهان است.

یکی از مهمترین آنها استفاده از اسفنج های فلزی در راهرو است. می توان گفت که استفاده از آهن اسفنجی حدود 50 درصد جایگزین ضایعات شود. اما کاربرد آن در کوره های القایی نیازمند دانش فنی و تجربه است. استفاده از آهن اسفنجی نیز یک پیشرفت بزرگ در فرآیند ریخته گری مداوم فولادسازی است.

مشخصات خاص لجن آهن اسفنجی فولاد میانه

مشخصات خاص لجن آهن اسفنجی فولاد میانه مشخصات خاص لجن آهن اسفنجی فولاد میانه دکتر زائرا قره داد آهن اسفنجی از فولاد میانه شاهد هامانتور را به ما داد که خوشبختانه می بیند که درصد عناصر ناخالصی کم است و یکی از آنها نشانه استقبال خریداران در نقش آهن اسفنجی وسط از همان رسانه است که با کاهش روش فشرده ایرانی

سالانه بیش از 800 هزار تن اسفنج در ایران تولید می شود. سنگ آهن ایران در مناطق سبزوار، مایان، شادیگان، سود دشت، بافت، نی ریز و جینات یافت می شود. در مقابل، می توان گفت که ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد جهان است، بنابراین تا سال 2020 دهمین تولید کننده فولاد جهان و دومین اسفنج بزرگ تا سال 2020 خواهد بود.

روش کاهش مستقیم: ایران بزرگترین صادرکننده گاز طبیعی است و این روش برای تولیدکنندگان اسفنج ایرانی ایده آل است. در سال‌های اخیر با اعمال محدودیت‌های آسیاب فلزات و دستورالعمل کاهش آسیاب گازی در کارخانه‌ها، می‌توان تولید خارجی ایران را کاهش داد، اما باید راه‌حل بهتری اندیشید.

قیمت روز لجن آهن اسفنجی در ایران

قیمت روز لجن آهن اسفنجی در ایران قیمت روز لجن آهن اسفنجی در ایران جالب است بدانید که حدود 5 درصد آهن دنیا از آهن اسفنجی تولید می شود و روز به روز بر محبوبیت این روش افزوده می شود. بنابراین موضوع قیمت آهن اهمیت و ارزش بیشتری پیدا کرده است. قیمت این محصول نیز مانند تمامی محصولات با ارزش مورد استفاده در صنعت تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار می گیرد و امروزه قیمت آهن اسفنجی نیز مانند اکثر محصولات فولادی موجود در بازار آهن به طور موقت دچار نوسان می شود.

هزینه لجن برای فلز اسفنجی به طور کلی، فراز و نشیب محصول به عوامل مختلفی از جمله بازارهای مدرن خارجی و تعطیلی صنعت اسفنج بستگی دارد. علاوه بر این، اگر مقدار آهن و فولاد موجود در بازار کم باشد، می تواند سطح روزانه اسفنج فلزی را تحت تأثیر قرار دهد. با توجه به مطالب فوق متوجه خواهید شد که قیمت و قیمت این داروها متفاوت بوده و به عوامل دیگری بستگی دارد.

اسفنج بسته به مقدار و رنگ آن حاوی مواد خوب و با ارزشی است. به همین دلیل ارزان ترین روش آلیاژ و آلیاژ فولاد است. تمامی کارخانجات اسفنج فلزی محصول را به قیمت کارخانه به قیمت کارخانه به صورت مستقیم به خریدار عرضه می کنند. قیمت لجن آهن اسفنجی آهن دینامیک به عنوان یکی از بزرگترین خرده فروشان این محصولات قیمت های کارخانه ای را به مصرف کنندگان عرضه کرده است.

فولاد فوم نیز از ابتدای سال جاری برای اطمینان از تامین فولاد ضد زنگ در فولاد با عیار بالا که از خرده فروشان دریافت می شود، ظاهر شد. بر اساس برآوردهای بازرگانی، از اوایل قرن پانزدهم تا کنون، 81 هزار تن فلز اسفنجی در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران به ارزش 6858 میلیارد و 954 میلیون ریال فروخته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما