قیمت فروش کلوخه سنگ اهن

قیمت کلوخه سنگ اهن بر اساس نوع و عیار آهن آن تعیین می شود. فروش کلوخه سنگ آهن در دو نوع مگنتیت و هماتیت انجام می گیرد. عیار کلوخه آهن اغلب در محدوده 54 الی 63 درصد است. همانطور که می دانیم بالاتر بودن عیار کلوخه آهن به معنی با ارزش تر بودن آن است.

مهمترین فاکتور در تعیین قیمت کلوخه سنگ اهن، نوع کانی آن است. از بین انواع کانه آهن، کانی های هماتیت و مگنتیت مهمترین گروه ها هستند که در فولادسازی مورد استفاده قرار می گیرند. البته این دو کانی بنابر ویژگی های متفاوت فیزیکی و شیمیایی، از نظر قیمت نیز متفاوت هستند.

قیمت کلوخه سنگ آهن معمولا اولین نکته ای که در فروش کلوخه سنگ اهن و تعیین قیمت کلوخه سنگ آهن به آن توجه می شود جنس کانه آن است. سنگ قیمت کلوخه سنگ آهن مگنتیت بیش از قیمت کلوخه سنگ آهن هماتیت است.

موضوع دومی که باید به آن توجه کنیم، عیار کلوخه سنگ آهن است. همانطور که در بند نخست مقاله اشاره کردیم، عیار کلوخه آهن در محدوده 54 الی 63 درصد قرار دارد. حین فروش کلوخه سنگ آهن از مهمترین موارد مورد مذاکره عیار آن است. بالاتر بودن درصد آهن توتال موجود در کلوخه به معنی ارزشمند تر بودن آن و لذا بالاتر بودن قیمت آن خواهد بود.

سومین موضوع در تعیین قیمت کلوخه سنگ آهن، سایز دانه های آن می باشد.

جهت دریافت لیست قیمت و موجودی سنگ آهن دانه بندی شده و کنسانتره می توانید با مدیریت بازرگانی شرکت در تماس باشید.

سنگ آهن دارای عیار بالایی آهن می باشد که از آن در تولیدات مختلفی استفاده می شود و قیمت نهایی آک را فروشندگان معتبر و مراکز تولیدی با توجه به عیار آهن تعین می کنند و بدون واسطه با قیمت فوق العاده به مشتری عرضه می نمایند.

قیمت فروش کلوخه سنگ اهن

آیا میدانید کلوخه سنگ آهن چیست؟

آیا میدانید کلوخه سنگ آهن چیست؟

کلوخه سنگ آهن در واقع یک نوع سنگ می باشد که دارای مقدار زیادی آهن می باشد که مراکز تولید و کارخانه های تولید آهن و فولاد از آهن آهن برای تولیدات مختلف خود استفاده می کنند، این نوع سنگ را از معادن استخراج می کنند و بعد از خرد کردن در کارخانه با استفاده از دستگاه های پیشرفته آن را خالص سازی می کنند و آهن آن را جدا می سازند و برای تولید فلزهای مختلف از آن استفاده می کنند.

کیفیت این محصول به عیار آهن آن مربوط می باشد و هر چه آهن خالص موجود در آن بیشتر باشد سنگ آهن از کیفیت بیشتر و بالاتری برخوردار می باشد، این محصول در واقع یکی از مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های مخالف فولاد سازی و آهن می باشد که از آن به عنوان مواد اولیه در تولیدات مختلف استفاده می کنند.

کلوخه سنگ آهن مرغوب و درجه یک مقدار بیشتر و بالاتری آهن در خود دارد و هر چه عیار آهن آن بیشتر باشد از نظر کیفیت و قیمت در سطح بالاتری خواهد گرفت و از کلوخه آهن مرغوب، کارخانه های مختلفی که در تولیدات فلزی و فولادی سر و کار دارند به عنوان مواد اولیه استفاده می نمایند و یک جایگزین بسیار خوب و قیمت مناسب به جای آهن های قراضه محسوب می شود.

سنگ آهن مرغوب و درجه یک کارایی بسیاری دارد و در واقع چرخه بسیاری از تولیدات بر اساس این محصول می چرخد به گونه ای که سنگ آهن صادراتی و درجه یک محسوب می شود و از بازار فروشی در داخل و خارج برخوردار می باشد.

آشنایی با انواع کلوخه سنگ آهن

آشنایی با انواع کلوخه سنگ آهن

سنگ آهن به طور کلی دارای انواع مختلفی است که از آن در موارد مختلفی استفاده می شود که به‌ صورت‌ خلاصه به کلوخه سنگ آهن که بیشترین استفاده را دارد و سنگ آهن دانه بندی شده و گندله آهک تقسیم می شود که هر کدام برای استفاده خاص در کارخانه های مختلفي که با تولیدات فلزی سر و کار دارد ارائه می شوند.

کلوخه سنگ آهن که یکی از سنگ آهن های پر مصرف و درجه یک می باشد نیز دارای زیر مجموعه هایی است و که هر کدام دارای ویژگی خاص می باشد یک نوع آن کلوخه سنگ آهن مگنتیت می باشد که خاصیت جذب کنندگی دارد و اغلب به رنگ سیاه می باشد و از آن در تولیدات مختلف استفاده می شود.

نوع دیگر کلوخه سنگ آهن هماتیت است که معمولا به رنگ قهوه ای و مایل به قرمز می باشد و یکی از سنگ های آهن پر کاربرد محسوب می شود که ویژگی هلی خاص خود را دارد و از ویژگی های بسیار خوب آن این است که خاصیت ضد زنگ دارد.

انواع کلوخه سنگ آهن با توجه به کارایی و عیار آهن و نوع آن مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از سنگ آهن های مختلف در تولیدات گوناگون برای کارخانه دادان به صرفه می باشد و هزینه کم تری را به آنها تحمیل می کند، سنگ آهن های مرغوب و پر کاربرد انواع دیگری نیز دارد که از آن میان می توان به سنگ آهن ایلمینت و اسپانیک اشاره کرد.

بررسی عیار کلوخه سنگ آهن

بررسی عیار کلوخه سنگ آهن

کلوخه سنگ آهن را از نظر عیار آهنی که در آن وجود دارد به خوبی مورد سنجش قرار می دهند و برای استفاده سنگ آهن را در کارخانه های با کمک دستگاه های مجهز به خوبی خرد و دانه بندی می نمایند و با توجه به عیار آهنی که دار آن ها وجود دارد جداسازی می نمایند و با توجه به عیار آهن موجود در آن به بازار فروش ارسال می گردد و اغلب سنگ آهنی که عیار بالاتری دارد با قیمت بالاتری نیز عرضه می شود.

کلوخه سنگ آهن جز سنگ های معدنی بسیار مرغوب و با کیفیتی است که بیشترین آهن را در خود دارد و بر عنوان یک سنگ آهن پر مصرف مطرح می باشد که برای بررسی بازار فروش و عیار این محصول همین کافی است که بدانیم این نوع سنگ آهن محصولی صادراتی و درجه یک می باشد که به دلیل کیفیت بالا توانسته است بازار فروشی در داخل و خارج به خود اختصاص دهد.

بنابراین عیار کلوخه سنگ آهن بسیار بالا می باشد به نحوی که مرده بسیاری از کارخانه ها بر اساس این محصول می چرخد و از آن در تولیدات مختلف مرغوب و درجه یک استفاده می شود و جز سنگ های معدنی درجه یک و صادراتی است که به عنوان یک مواد اولیه مرغوب در بسیاری از کارخانه های فولاد سازی و آهن مطرح می باشد.

از کاربردهای اصلی سنگ آهن درجه یک تولید آهن و فولاد و فلز های مختلفی است که بر پایه آهن شکل می گیرد، انواع بولارد و آهنی که از این محصول ساخته می شود خود نیز کاربردهای گوناگونی دارد و از آن در تولید محصولات متعددی استفاده می شود و می توان گفت این نوع سنگ آهن یکی از پر مصرف ترین نوع سنگ معدنی است که کارایی بالایی دارد و از آن انواع محصولات آهنی و فولادی درجه یک تولید می شود.

خرید کلوخه سنگ آهن مرغوب صادراتی

خرید کلوخه سنگ آهن مرغوب صادراتی

خرید کلوخه سنگ آهن درجه یک صادراتی از فروشندگان برتر بدون واسطه و مستقیم با قیمت تولیدی و ویژه انجام می گیرد، این محصول را مراکز اصلی فروش به صورت بی واسطه ارائه می دهند و خرید از آن ها بهترین شرایط خرید را در اختیار مشتری قرار می دهد و سبب می شود مشتری با راحتی از بهترین و مرغوب ترین نوع سنگ آهن با نرخ تولیدی بهره مند گردد.

قیمتی که فروشندگان و مراکز تولید اصلی برای ارائه و فروش این محصول در نظر می گیرند منصفانه ترین نرخ آن محسوب می شود که مشتری می تواند با خرید آنلاین و مستقیم با این فروشندگان در ارتباط باشد و از نرخ اصلی و تولیدی آن بهره مند شود.

بنابراین مشتری برای دستیابی به خریدی ویژه و ارزان می تواند بدون واسطه اقدام به خرید بهترین نوع کلوخه سنگ آهن از مرکز فروش برتر نماید و این محصول درجه یک را با بهترین خدمات و قیمتی استثنایی خریداری کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما