قیمت سنگ آهن مگنتیت زنجان – درب معدن

تفاوت قیمت سنگ آهن مگنتیت درب معدن با قیمت سنگ آهن fob ناشی از هزینه های جانبی نقل و انتقال فیزیکی محموله بعلاوه انجام امورات صادراتی است. فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه در زنجان برای خلوص 60-61 درصد با نرخ پایین تر از قیمت یومتال سنگ آهن، تا ظرفیت ماهانه سی هزار تن توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد.

فروش سنگ آهن در زنجان

فروش سنگ آهن در زنجان با توجه به عیار بالای سنگ  آهن استخراج شده از معدن زنجان، خوشبختانه خوب است. درصد ناخالصی های پایین سنگ آهن سبب مناسب بودن آن هم برای صادرات و هم برای فولادسازان داخلی که به دنبال خلوص بالای سنگ آهن هستند، شده است. گواهی sgs از بخشی از محموله را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

فروش سنگ آهن در زنجان
فروش سنگ آهن در زنجان

قیمت هر تن سنگ آهن

قیمت هر تن سنگ آهن دقیقا بر اساس خلوص و آنالیز آن اعلام می گردد. در حقیقت ارزش هر محموله ای به خلوص آهن آن و نوع و مقدار ناخالصی های مضر موجود در آن، وابسته است. سنگ آهن مگنتیت موجود مورد عرضه دارای خلوص 60-61 درصد است که آنالیز دقیق آن را در بالا مشاهده نمودید.

پیش بینی قیمت سنگ آهن

در هفته ای که گذشت شاهد رشد قابل توجه قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت، همچنین هماتیت، کنسانتره و گندله بودیم. با توجه به کاهش صادرات از سمت بزرگترین صادرکنندگان سنگ آهن جهان یعنی سه شرکت واله برزیل، شرکتهای ریوینتو و bhp استرالیا، برای 3 ماه نخست سال 2019، بازار اوج قیمت ها را در 26 ماه گذشته تجربه کرده است.

نمودار قیمت سنگ آهن

نمودار قیمت سنگ آهن را برای 26 ماه اخیر در زیر مشاهده می کنید. نوسان صعودی قیمت ها همانطور که در نمودار می بینید در سه ماه نخست سال 2019 قابل توجه بوده است.

نمودار قیمت سنگ آهن

آمار صادرات سنگ آهن ایران

آمار صادرات سنگ آهن ایران بالغ بر چندین میلیون تن سالانه است که بخش اعظم آن به بزرگترین واردکننده سنگ آهن یعنی کشور چین فروخته می شود. نوسان صعودی قیمتهای اخیر در بازار جهانی بر قیمت سنگ آهن صادراتی ایران نیز تاثیر مثبتت خود را نشان داده، و ما در هفته ای گذشت شاهد یک جهش قیمتی در قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت، قیمت هر تن سنگ آهن هماتیت، قیمت هر تن گندله قیمت خرید و فروش کنسانتره آهن بودیم. آخرین قیمت ها را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

آمار صادرات سنگ آهن ایران

قیمت هر تن گندله

قیمت هر تن گندله آهن نیز همانند سنگ آهن دانه بندی شده و کنسانتره، روند رو به رشد را اخیرا پیموده است. آخرین قیمت هر تن گندله آهن در بازار جهانی برابر 126.13 دلار اعلام شده است.

خریدار سنگ آهن 60-61

چنانچه خریدار سنگ آهن مگنتیت عیار 60-61 درصد هستید، می توانید برای مذاکره اولیه با مدیر بازرگانی شرکت تماس بگیرید، امکان بازدید از معدن نیز وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما